Професійна відеозйомка заходів у місті Києві від продакшн-студії Enigma. Відеозйомка подій зазвичай поділяється на два види: репортажна зйомка самому корпоративному заході (це може бути відеозйомка презентації, конференції, відеозйомка семінару лекції або відеозйомка під інше публічне подія) і яскравий кліп про подію чи захід, що включає найбільш важливі та цікаві моменти заходів.

Відеозйомка будь-яких подій та урочистостей

Розглянутий вид зйомки має масу своїх нюансів і важливих деталей. Будь-який захід відрізняється дуг від одного тематикою, специфікою та іншими факторами, тому відеооператор зобов’язаний вміти налаштовувати відеоапаратуру під будь-які умови зйомки (особливо важливо освітлення), а під час знімального процесу заходів встигнути виявити і зафіксувати важливі події свята.

Всі відеооператори нашої студії мають багатолітній досвід в створенні якісного корпоративного відео — це завжди яскраві та цікаві фільми з картинкою HD-якості (дозвіл 1920х1080), відомої під терміном «зображення високої чіткості). Наша професійна апаратура робить відеозйомку виключно з цим високим стандартом і аналогічним якістю звуку.

Відеозйомка заходи у Києві та області зазвичай означає наступне:

  • зйомка міських подій і свят;
  • зйомка презентації або прес-конференції компанії;
  • зйомка Дня народження або відеозйомка ювілею керівника компанії;
  • зйомка корпоративних свят;
  • зйомка концертів, шоу, інтерв’ю;

Ціни зйомки відео у Києві, послуги відеооператора

Вартість відеозйомки на заходи відрізняється у величезних розмірах, оскільки події можуть бути різними не тільки за масштабами, але і за тривалістю. В розділі “ціни відеозйомки” ви можете ознайомитися з нашими розцінками на послуги. Для більш детальної інформації краще зателефонувати по телефону. Ми приймаємо як індивідуальні, так і корпоративні замовлення заходів. Вартість послуг найчастіше коригується «на ходу», ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнта, які люблять наші доступні ціни. Нас знаходять по запитам відеозйомка Київ і відеооператор в Києві

Відеооператори на вашу подію.

Якісне корпоративне відео здатне швидко розташувати цільову аудиторію тільки в тому випадку, якщо його приємно і цікаво дивитися. Ми займаємося не тільки зйомкою подій, а й робимо постобработку матеріалу, що дозволяє при необхідності його прикрасити. За бажанням клієнтів ми доповнимо Ваш відеофільм графікою, текстами, професійної озвученням і іншими елементами оформлення. Ми завжди раді запропонувати вам послуги з виробництва відеопродукції і взятися за виробництво відеофільму про будь-якому заході. Запрошуйте вашого відеооператора нашої відеостудії на зйомку, які плануєте найближчим часом і будете задоволені отриманим результатом.