Збираєтеся в поїздку за кордон? Подорож обіцяє бути цікавим? Тоді заздалегідь подбайте про те, щоб всі місця, де Ви плануєте побувати, можна було б якісно запам’ятати. Команда студії Enigma допоможе створити для Вас відеофільм з Вашого відпочинку за кордоном або зняти участь в якомусь заході, що проходить за межами нашої країни. Наші досвідчені фахівці проведуть весь процес зйомки в невимушеній обстановці і непомітно, не створюючи вам ніякого дискомфорту. Відео ми виробляємо, використовуючи високоточну професійну техніку, завдяки якій у підсумку вийде якісний матеріал.

Правила та особливості відеозйомки закордоном

Будь-який турист відпочиває за кордоном або відвідав фестиваль (конференцію, семінар, спортивний захід) в іншій країні, захоче мати відеофільм, в якому будуть відображені основні моменти його подорожі. Завдяки видеофильму під час перегляду Ви зможете знову і знову переживати ті емоції та відчуття, які зазнали під час присутності на закордонному заході, поділитися побаченим з близькими і друзями. Якщо Ви зібралися провести відпочинок за кордоном, у першу чергу ознайомтеся із звичаями місцевих жителів. У деяких екзотичних країнах забороняється проводити зйомку святих місць, обрядів, а також фотографувати людину без її згоди. Порушення цих правил може призвести до штрафу і розбіжностей з місцевою поліцією. Перш ніж почати фото – або відеозйомку, Вам необхідно дізнатися у супроводжуючого Вас гіда, чи можна взагалі її проводити. Ви повинні з повагою ставитися до всіх історичних пам’ятках, відвідуваною Вами країни. Кожна виїзна зйомка обговорюється з замовником індивідуально. Враховуються всі нюанси і побажання клієнта. Команда відеостудії Enigma зможе запропонувати Вам від себе кілька цікавих варіантів проведення відеозйомки.

Наші переваги по зйомці в інших країнах

Студія Enigma надає своїм замовникам широкий вибір послуг по фото та відеозйомці. Однією з найпопулярніших послуг у нас є зйомка виїзду за кордон. Наша досвідчена команда допоможе для вас організувати рекламну фото – і відеозйомку, а також зйомку Вашого відпустки або корпоративного заходу. Ціни на проведення зйомок обговорюються з кожним замовником персонально. Сюди буде входити вартість самої зйомки, а також за бажанням послуг фотографа. Наша головна мета – здійснити всі ідеї та задуми, щоб після повернення додому ви змогли тривалий час насолоджуватися якісно відзнятим матеріалом. Замовити виїзну зйомку за кордоном, ви можете, зв’язавшись з нами по телефону. Будемо раді надати Вам допомогу у зйомці Вашої подорожі! цінами на відеозйомку можна ознайомитися в розділі цін.