До зйомки церковної обряди готуватися заздалегідь і підходити з особливою відповідальністю. Наш професійний відеооператор на вінчання перед обрядом допоможе вам уточнити всі нюанси, які можуть виникнути під час його проведення. Це зможе гарантувати виконання якісної відеозйомки вінчання недорого. Церковний шлюб складається із заручення та вінчання. Під час цієї церемонії наречений та наречена присягають перед Богом на вірність один одному, а церква благословляє молодят на щасливе спільне життя та народження здорових дітлахів. Дуже важливо пам’ятати, що рішення скріпити шлюбні шлюби перед Господом має бути добровільним і взаємним. відеозйомка Київ

Відеооператор на весілля, дозвіл на зйомку в церкві

До початку відеозйомки вінчання або весілля непогано було б зрозуміти чи зможе наш оператор для вінчання вільно пересуватися і чи не буде в цей час якихось суворих обмежень для зйомки. Як правило, ви заздалегідь вибираєте всі деталі для урочистої церемонії цього таїнства. У нашій практиці відеозйомка жодного разу не була заборонена або обмежена. Наш відеооператор врахує всі ваші побажання і зрештою ви отримаєте на згадку чудовий відеофільм у форматі DV, або Full HD (1920×1080).

До таких речей, як відеозйомка вінчання, варто підходити з особливим трепетом та відповідальністю. Бажано поцікавитись у людей, які вже пройшли цю церемонію, а також ознайомитися з церковною літературою. У деяких випадках, коли наречений та наречена під час весільної прогулянки відвідують церкву, може бути заборона на відеозйомку. В інших випадках, зазвичай ніяких обмежень на відеозйомку не виникає.

Необхідно пам’ятати, що час очікування початку церемонії може тривати близько 30 хв. Або більше, а тривалість самого обряду зазвичай триває 40-50 хв. При замовленні відеозйомки в нашій студії наш відеооператор без додаткової оплати буде готовий протягом години чекати разом з вами початку дійства.

Ціни на зйомку відео в Києві

У разі, коли наш відеооператор у Києві знімає ваше також окремо від самого одруження, то розцінки на його послуги з відеозйомки в Києві ви можете побачити тут. Хочемо зауважити, що незалежно від часу очікування початку відеозйомки, ціни на відеозйомку та подальший монтаж залишиться незмінним.