Головним завданням будь-якого весільного відео фільму є збереження спогадів про одну з найважливіших життєвих подій для себе та майбутніх поколінь. Ще кілька десятиліть тому відеооператору на весілля доводилося носити із собою громіздку та важку камеру. Після весілля оператор віддавав молодятам кілька знятих відеокасет з багатогодинними зйомками, а у випадках, коли замовники користувалися послугами відразу кількох відео операторів, таких касет було набагато більше. З урахуванням того, що послуги відеомонтажу раніше коштували набагато дорожче ніж просто відеозйомка Київ, багато наречених не могли собі дозволити таку розкіш. Тому молоді змушені були проводити багато годин перед телевізором з пультом від відеомагнітофона, щоб подивитися запис зі своєї урочистості.

Весільна відеозйомка, відеооператор весільного дня в Києві

Коли у цифрових дзеркальних фотокамерах стала доступна функція відеозйомки, а також було розроблено відповідне програмне забезпечення, відеозйомка весіль отримала новий виток розвитку. Почався цілий бум і саме поняття весільної відеозйомки переродилося у весільну відеографію, а відеооператори в Києві стали відеографами. адже результат зйомки вже можна було вважати закінченим художнім твором. Завдяки монтажу та цифровим технологіям зйомки, відеофільм виходить насиченим, динамічним та яскравим, а з урахуванням багатокамерної зйомки, він перетворюється на професійний продукт. Ось чому зйомку виїзного розпису фахівці радять вести кількома камерами.

Висококласний відеооператор завжди підкаже та порадить, як з урахуванням ваших побажань та переваг, отримати якісний продукт на виході. Тому не боячись здатися дурними, ви можете ставити будь-які запитання, а також показувати відеоролики з інших весіль, які вам сподобалися. Таким чином ви швидше донесете до оператора свої ідеї, що в результаті значно покращить кінцевий результат і дозволить заощадити масу часу та коштів на зйомку та подальший монтаж. Ну а ідеї для весільного фільму можуть обмежуватися лише вашою фантазією та розміром вашого гаманця.

Зйомка Love Story

Велику популярність набула відеозйомка Лавсторі. Це передвесільний вид зйомки, в якому за допомогою відео розповідається історія знайомства закоханих та їх розвиток їхніх стосунків. Як правило, Love Story знімають незадовго до весільної церемонії і показують усім запрошеним і гостям вже на самому весіллі. Для відео оператора відеозйомка Лавсторі є своєрідним іспитом перед нареченими. У цей час ви зможете зрозуміти наскільки невимушено і комфортно ви почуваєтеся з цією людиною, і якщо є якісь сумніви і не вдається легко порозумітися, то краще підшукати іншого відеооператора, щоб провести свій урочистий день одруження у хорошому настрої та залишитися задоволеними результатами відеозйомки.

Починається відеозйомка весілля з весільного відео з підготовчих моментів, таких як: купівля весільного вбрання для молодих, подання заяви до РАГСу, вибір ресторану і т.д. Ці деталі напевно додадуть масштабність і значущість весільного дня. Також останнім часом широкого поширення набуває відео запрошення на весілля. Існує багато креативних ідей для створення такого запрошення. Ви можете ознайомитись з ними на нашому сайті у розділі відео запрошень. Основний зміст відео запрошення полягає в тому, щоб за короткий час у яскравій та красивій формі донести до запрошеного гостя всю інформацію про ваше весілля.

До одного з важливих елементів весільної відео зйомки на сьогоднішній день варто віднести відео ролик із вдячністю батькам, адже батьки – не лише найпочесніші гості на весіллі, а й найважливіші люди в житті молодята. Тому такий відеоролик принесе їм чимало задоволення, адже для них так важливо почуватися потрібними та корисними. Ну а гості побачать, наскільки ви шанобливо ставитеся до своїх батьків.

Відеомонтаж у день весільної урочистості

Не всі гості мають можливість побачити на власні очі процес викупу нареченої, одруження в РАГСІ, прогулянку та інші миті до банкету в ресторані. Тому відеозйомка ролика SDE (Same Date Edit – монтаж у день зйомки) дасть змогу всім бажаючим побачити весь весільний день вже на бенкеті. Адже такий відеоролик SDE знімається спеціальним відео оператором, а потім монтується буквально за кілька годин до початку гуляння у ресторані.

Іноді після весілля так хочеться подуріти і відірватися на повну котушку. І тут на допомогу приходить Trash the dress. Цей вид після весільної відеозйомки дозволить вам нестандартно і весело показати всім як потрібно відзначати свято. Наречений та наречена у весільному вбранні можуть розмальовувати один одного фарбами, вивалятися у багнюці та іншими веселими способами закінчити весільний вечір. Тому радимо вам подивитись відео ролики в інтернеті та придумати для себе свій спосіб оригінально та креативно відзначити ваше весілля. Дивіться наші ціни на відеозйомку