Цілком ймовірно, багато віддалені від спорту люди мають своїх кумирів або просто захоплювалися видатними спортивними подіями, тренування переглядаючи їх повторно. Професійне володіння видом бойових мистецтв, відмінна тактика виконання рухів приводять у захват. Відеозйомка переможного матчу в настільний теніс та інших подій збереже року на епічні моменти вашого життя або спортсмена, якій хочете зробити подарунок.

Особливості зйомки спортивних заходів

Природно, для якісної зйомки спортивного заходу необхідний професійний відеооператор – фахівець у своїй справі, у якого є професійна техніка та досвід відеозйомки. Він з легкістю зловить яскравий момент, швидко зорієнтується, в якому ракурсі краще зняти той чи інший момент. Студія Enigma пропонує саму кращу ціну на відеозйомку спортивних заходів у Києві і гарантує найвищу якість виконуваної роботи.

Найчастіше відеозйомку спорту замовляють:

– безпосередньо сам спортсмен;
– родичі спортсмена;
– фанати;
– адміністратори, які провадять спортивний захід або власники спортивної споруди.

Підготовка до відеозйомки спортивної події включає в себе:

– підбір робочого місця;
– підготовка місця для зйомки;
– установка обладнання;
– робота оператора.

Специфіка спортивної відеозйомки

У чому відмінність звичайної відеозйомки від спортивної? Спортивні події – це динаміка, тому дуже часто бувають моменти, яких не очікував, але їх необхідно запам’ятати. У деяких випадках здійснюється експрес-відеозйомка, завдяки чому можна відстежити дії на майданчику і в потрібний момент зменшити швидкість відтворення до нормальної. Якщо ж планується масштабне спортивне змагання, для нього необхідна не одна камера, щоб можна було сфотографувати захід з різних ракурсів. Відеозйомка спортивних подій – дуже цікаве і цікаве заняття і все ж краще звернутися до професіоналів, щоб самі яскраві та ефектні моменти змагань були зняті на відеокамеру. Для спортсменів участь у змаганнях є одним з найбільш важливих подій, адже це їх спосіб йти до досягнень, перемоги, викликає переживання. Страх за те, щоб вкладені зусилля виправдалися, подолання своїх меж, підкорення нових висот і досягнень.

А зйомка цих подій, це можливість споглядати себе повторно, оцінити з боку, попрацювати над помилками, побачити реакції.А також вивчити противника, його звички, недоліки, лише при повторному перегляді можна знайти мінуси, які можна буде перетворити на плюси. Також дуже часто замовляють зйомку спортивних семінарів, зокрема, для зйомок семінарів з єдиноборств. Такий фільм можна використовувати в якості відеозвіту, а також він може служити хорошою рекламою у вигляді презентації. Такий фільм зможе розповісти і показати, що таке єдиноборство, а також залучити в до даної школі або майстру.

Багатокамерна зйомка спорту: чим більше камер – тим краще

Відеозйомка спортивної події – це не складний вид відеозйомки. Спорт – це динаміка, рух, гаряча обстановка, напруженість між суперниками. Щоб передати всі ці емоції, необхідний досвід. Також важливо знати правила конкретного виду спорту, від цього залежить, на скільки правильно буде підібрано місце для зйомки, і чи встигне оператор зловити самі видовищні моменти. При зйомці футбольних матчів та інших заходів, важливо врахувати деякі нюанси, наприклад, яку кількість камер буде знімати захід. Від кількості камер залежить те, наскільки яскравим, динамічним і цікавим буде фільм. Один оператор фізично не зможе якісно зняти баскетбольний або футбольний матч. Ціни на відеозйомку можете подивитися на нашому сайті.