Відеопрезентація є роликом, який робиться для демонстрації певної продукції, послуги або ж просто якого або події. Він створюється саме під ваші вимоги, акцентує увагу слухачів на вигідні для Вас переваги, а також демонструє, в першу чергу, продукцію – відеозйомка в Києві

Відеооператор для зйомки корпоративних заходів

У наш час саме відеопрезентація стала популярною послугою, оскільки вона дуже проста і цікава в сучасному діловому середовищі. З цим роликом ви зможете ефективно рекламувати ваш продукт/ послугу, багато в чому навіть краще чим звичайнісінька реклама. Головним достоїнством є довший хронометраж ролика, порівнюючи її з рекламою. Він дозволяє надати більше поглиблену інформацію про продукт і виглядає це набагато оригинальнее.

Професійна відеозйомка в Києві і області від нашої студії включає ряд пропозицій для бізнесу: відеозйомка семінарів, лекцій, презентацій, зборів конференцій відеозйомка корпоративов і інших заходів.

Ефективність відеороликів презентацій сьогодні

Основні елементи успішності відеозйомки презентації являється її доступність, стислість і звичайно унікальність. Саме синхронне використання цих складових допомагає виконати ті цілі, які спочатку планувалися. Отже створенням ролика повинен займатися справжній професіонал по відеозйомці і монтажу. Виконаний медіапродукт презентацій можна використати на сайтах, презентаціях, форумах і конференціях.

Яка вартість створення презентаційного відео?

Наші професійні майстри в курсі як робити якісний товар, який буде виконаний по вашому бажанню і запитам. Вартість може відрізнятися залежно від об’єму інформації вашої роботи. Вона включає монтаж, розробка сценарного плану, музичний супровід, зйомка в студії до 12 годин, брендинг мінімального або просунутого графічного елементу. Ціни на зйомку можна подивитися в нашому розділі.

Для повної відповідності із завданням створення ролика, ми вивчимо детально усі нюанси, переваги продукту, буде створена концепція, а також оформлення сюжету у вигляді розкадровування. Створювати відеоролик ми починаємо тільки після вашої згоди і узгодження плану роботи. Рекомендуємо спочатку заповнити бриф, а також вказати усі ваші запити і побажання з посиланням на приклади по темі “презентація”.

Замовляйте відео для бізнесу у нас

Зверніться до нас – у відеостудію Enigma – ми із задоволенням займемося відеозйомкою і створенням будь-якого відео для бізнесу. Запросіть нашого відеооператора в Києві. Замовивши у нас зйомку будь-якого корпоративного відео, ви отримаєте відмінний рекламний продукт. Наші фахівці зустрінуться з вами заздалегідь з метою максимально якісно виконати свою роботу і зрозуміти усі ваші потреби до найдрібніших деталей. У нашому розпорядженні буде уся необхідна апаратура.

Якщо вам знадобиться якісний звук на презентацію – для цього є набір мікрофонів. Якщо потрібне світло – ми встановимо додаткове джерело світла. Якщо вам знадобиться не лише зйомка презентації, але і відео “під ключ” – ми зробимо відеомонтаж, який підкреслить усі найважливіші моменти заходу. Наш промо ролик ви з гордістю показуватимете партнерам в Києві. А якщо вам потрібно відео чисто для користування усередині компанії, то ми можемо зробити і тиражування дисків для вручення усім співробітникам.