Професійна відеозйомка – це відеозйомка із захопленням у кадрі всіх присутніх респондентів виставки та інших заходах. Виставку можна знімати як на фото, так і відео, після чого провести професійний монтаж, щоб вийшов повноцінний фільм або ролик. У разі потреби у фотозйомці виставки або відеозвіті, фото та відеооператори студії Enigma з легкістю здійснять будь-яке замовлення; знімуть правильно відео та зроблять якісні знімки.

Щоб справити враження і показати масштаб заходу, знімаються оглядові відеоролики, про: галузеві виставки, конференції, спеціалізовані форуми. А також їх актуальність для даного напряму, зиск, який буде отримано учасниками. За допомогою таких роликів також продаються схожі заходи, наприклад, на подібну виставку наступного року.

Зйомка відеороликів з виставок та презентацій

Необхідність оглядового відеоролика виникає у таких випадках:

– Організація масштабного заходу;
– Підвищення статусу організаторів;
– Створення звіту про захід для потенційних інвесторів, партнерів;
– Залучення учасників на наступні заходи.

Які переваги емоційного характеру від відеоогляду?

На відміну від фото звіту оглядові відео більш привабливі. Звітний фільм про захід – спосіб створення (наповнення) простору інформативною атмосферою навколо підприємства. До того ж, такі відео підвищують інтерес потенційних споживачів. Професійна відеозйомка підвищить статус підприємства, організатора заходу.

Завдяки відео у глядачів створюється чітке враження про подію, зацікавленість, а для деяких «легку образу», що вони не змогли стати учасником цього заходу. Що згодом викликає інтерес для відвідування такого заходу.

Чому важливо замовити оглядовий відео у нас?

– ми – студія, працюємо впритул з вами, завдяки чому можемо запропонувати найоптимальніше рішення;
– ми оперативно виїжджаємо на захід, який ви проводите, якщо Вам це необхідно;
– у нас кваліфіковані відеооператори, професіонали, які швидко підхоплять тему і з легкістю зроблять свою роботу;
– зробимо відеомонтаж ролика із заставками та використанням графіки в короткі терміни.

Замовити зйомку для бізнесу – правильне рішення

Ми, як студія, на ринку вже більше 9 років, це дозволило нам виконати масу роботи та завоювати довіру клієнтів, завдяки чому вони користуються нашими послугами постійно. Користуйтесь послугами професіоналів! Вибирають студію Enigma тому, що ми створюємо безпосередньо оглядові ролики заходів вже понад 7 років. Багато підприємств звернулися до нас за створенням відео, за допомогою якого вони зможуть подавати потенційному споживачеві інформацію про свої товари чи послуги. Багаторічний досвід дозволяє нам справлятися з роботою якісно та швидко, незважаючи на специфіку кожного окремого підприємства. Звертаючись до нас, Ви отримуєте кваліфіковану консультацію, що і як краще, а також Ви отримуєте професіоналів, які знають свою справу. Професіоналів, які мають роки досвіду та кількості відеозйомок за плечима, які знають, як, що, і де краще зробити. Замовити відеозйомку виставки студії Enigma.