Багатокамерна відеозйомка – це спосіб зйомки, заснований на зйомки одного епізоду безліччю камер. Завдяки чому виходять різні зображення дії з різних ракурсів і масштабів. Такий підхід дає можливість при здійсненні монтажу вибрати найцікавіші, найяскравіші моменти з відзнятого матеріалу. Після чого здійснюється склейка кадрів, для того щоб відео було безперервним.

Де використовується зйомка відео на 2 камери і більше?

Методи відео сцен з використанням безлічі камер в кіно і на телебаченні дуже відрізняються. Зйомка телевізійної методикою передбачає безперервну зйомку необхідної сцени. Підсумковий матеріал виходить після монтування матеріалу з різних камер, а також підгонки звуку, який здійснюється за допомогою використання «тимчасового коду».

Кінематографія ж, передбачає використання трьох способів:
– безперервна зйомка кількома відеокамерами, з сортуванням отриманого матеріалу. Істотний недолік цього способу – використання дорогої кіноплівки, у якої великий витрата;
– зйомка відеокамер по черзі, керована пультом управління. Цей спосіб не такий ефективний, але він набагато економічніше;
– спосіб аналогічний з другим, але із застосуванням телевізора. Завдяки цим способом можна відстежувати епізод. Такий спосіб вважається найефективнішим і найбільш економічним.

Недоліки однокамерної зйомки:
– відсутність можливості змінити обрану точку відеозйомки;
– відсутність можливості знімати або кілька моментів, що відбуваються в різних місцях або один момент з різних ракурсів;
– відсутність можливості усувати перешкоди по мірі їх надходження (сторонній предмет або людина проходить закрив знімається);

Багатокамерна зйомка – ефектне відео і відмінний результат

Багатокамерна зйомка незамінна для сцен, в яких повинен відбуватися діалог двох і більше акторів. Кілька камер з легкістю впораються із зйомками акторів у різних ракурсах, це в свою чергу полегшує процес зйомки. У сучасному світі різні ток-шоу використовують багатокамерну зйомку, а також при спортивних подіях і розважальних шоу.

Студія Enigma має великий досвід відеозйомок на різних заходах, як з однією камерою, так і з багатокамерній зйомкою. Ми прагнемо, щоб не один важливий, цікавий кадр був упущений, щоб Ви змогли побачити і насолодитися фільмом. Використовуване обладнання знімається у форматі Full HD ні за що не дозволить пропустити жоден кадр з вашого заходу.Також можна використовувати двокамерну зйомку, це дозволить зробити кінцеве відео більш захоплюючим, цікавим. Адже відзнятий матеріал з різних ракурсів дозволяє змонтувати відео до найдрібніших деталей, кадр за кадром, зробити його неповторним. Тільки подивившись готове відео з багатокамерною зйомці Ви зрозумієте, в чому ж насправді різниця від однокамерною.

Кому доручити зйомку на дві або три камери?

Здійснювати багатокамерну зйомку повинні тільки професіонали. Студія Enigma на всі 100 підтверджує дане твердження. Досвід заснований на багаторічній відеозйомці, відгуки позитивного характеру, рекомендації від клієнтів отримали результат, який їх привів у захват. А також застосування індивідуального підходу до кожного клієнта, говорить про те, що студія Enigma змушує стрепенутися. Більше сотні здійснених проектів підтверджують професіоналізм, який порадує Вас. З кожним роком, з кожною зйомкою наша команда підвищує свій професіоналізм. Замовте багатокамерну зйомку, наші професіонали зроблять для Вас неповторне відео, яке буде приводити в захват і море бурхливих емоцій.

Ціни на відеозйомку ви можете подивитися в наш розділ ціни. Вартість роботи оператора може залежати від багатьох факторів. Більш повну інформацію ви можете отримати, зв’язавшись з нами.