Love story – це історія про ваші почуття, про кохання. Можливо це історія, яка нині розгортається наяву, можливо це історія одного з днів проведених з коханою людиною, а можливо пропозиція руки та серця. Відеозйомка ЛавСторі – це послуга, якою дуже часто користуються закохані пари, а також молодята, яким хочеться сфотографувати своє кохання на відео. Щоб ці романтичні хвилинки можна згадати, щоб вони навіяли бурю позитивних емоцій. Довіривши таку тонку роботу професіоналу, Ви отримаєте добре змонтований кліп, який надихатиме. Здебільшого відеофільм Love Story є першим кроком до створення весільного фільму, тому розумним продовженням про любовну історію ваших стосунків буде відеозйомка весілля.

Чому важливо вибрати професіонала для зйомки Love Story?

Історія про кохання – це постановочна відеозйомка, в якій багато факторів впливають на якість. Важливим фактором є написання сценарію, а також розробка сюжету, підбір правильного освітлення, процес зйомки та монтаж кадрів.

Етапи, які потребує зйомка ЛавСторі, містять свою специфіку, у зв’язку з цим необхідний досвід досвідченого до найдрібніших деталей професіонала. А завдяки злагодженості дій усієї команди, кінцевий результат виходить дивовижним та цікавим.

Для зйомки Love Story можна вибрати такі теми:

– знайомство;
– романтична прогулянка;
– знаменні події;
– пропозиція, весілля;
– річниця та ін.

Доповніть сценарій свого ЛавСторі особистими ідеями, щоб кожен з моментів можна було пережити знову і знову.
Основні 5 приводів вибрати студію Enigma для зйомки Love Story
– професіоналізм;
– не проґавимо ні однієї емоції;
– готовність до зйомки по всій Україні та будь-якій країні світу;
– створено понад 600 романтичних відео;
– досвід понад п’ять років;
– даруємо гарні спогади.< /p>

Як правильно вибрати оператора на весілля?

Щоб здійснити успішну зйомку ЛавСторі, необхідно:

  • Написати сценарій. Наші фахівці готові до зйомки будь-якого підібраного сюжету.
  • Вибрати місце для відеозйомки. Розкажіть оператору улюблені місця, які теплі події з ними пов’язані.
  • Створити план знімального періоду. Оператор розробить план зйомки з урахуванням переваг головних героїв відео.
  • Зняти на відео сюжет. Пориньте у приємну атмосферу знімального процесу. Заповніть кожен кадр неповторністю, емоціями.
  • Зробити монтаж фільму. Робота для людини, яка відчуває те, що відбувається в кадрах і створює шедевр, для професіонала.

Яка вартість відеозйомки Love Story у Києві

Якщо Ви цінуєте кожну мить, хочете додати до свого архіву цікавий фільм про ваше кохання, зателефонуйте нам. Студія Enigma створить вам унікальний фільм, який передасть всю бурю емоцій закоханих. Замовити зйомку ЛавСторі можна як у тандемі з весіллям, так і соло як подарунок коханій. При замовленні ЛавСторі та весільного відео наша студія робить приємну знижку. Вартість відеозйомки Love Story фільму починається від 5000 грн. У цю вартість входить сам процес зйомки у Full HD за підібраним сценарієм, коригування кольору, монтаж, накладання аудіо доріжок. А також подарункове оформлення та оригінальні вихідники у повному обсязі на носій замовника. Злагоджена команда студії Enigma створює шедеври наповнені емоціями, до яких так і тягнуться руки нагадати про почуття і запалити в собі вогник. Ми використовуємо професійну HD та DSLR техніку. Історія про ваше кохання важлива і гідна, щоб зняти про неї наповнений емоціями фільм. Зробіть коханій приємно, не залишайте все на самоплив – зателефонуйте нам зараз!