В даний час у бізнес-середовищі дуже популярні великі конференції, що представляють собою наради або зборів осіб і організацій для обговорення важливих тем. Багато керівників компаній запрошують на такі важливі заходи одного або декількох відеооператорів, вважаючи, що відеозйомка в Києві для семінарів і тренінгів буде важливим поповненням корпоративного відео. Якщо у вашій організації намічається подібний захід — запросіть відеооператора нашій продакшн-студії для зйомки вашої конференції, який зробить вам якісне відео.

Відеооператор для конференцій в Києві

Ми займаємося не лише відеозйомкою, але і створенням рекламних роликів різного формату і тематики. Є досвід роботи з великими корпоративними клієнтами Києва та Дніпропетровська. Ми гарантуємо високу якість усього знімального і супровідного процесу конференції, аж до ексклюзивного відеомонтажу та оформлення дисків. Фото та відео зйомка від відеостудії Enigma допоможе підтримати вашу репутацію в бізнесі.

Апаратура для зйомки

Для зйомки багатолюдних заходів, начебто презентацій, майстер-класів, лекцій, зборів та їм подібних ми використовуємо для відеозйомки два варіанти:
  • Професійні цифрові FullHD відеокамери Sony, підходящі для репортажних та постановочних зйомок масштабних заходів на кшталт конференцій;
  • цифрові Дзеркальні фотокамери Canon, тут відеозйомка гарантує виняткову якість зображення у форматі високого дозволу;

Вартість відео зйомки: ціна

Ціна на послуги зйомки для бізнесу традиційно вище індивідуальних подій, оскільки довше за тривалістю і часто вимагає мінімум два відеооператора в Києві. Ціни на роботу ростуть разом з потребами: звукове обладнання, виносні мікрофони, додаткове освітлення, складність монтажу та інших вимог клієнта. Ми працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку, а також надаємо значні знижки для постійних клієнтів. Професійна відеозйомка в Києві та області — популярна послуга для бізнесу. Ціни на зйомку можна подивитися у відповідному розділі. Там же – корпоративна зйомка та відеозйомка реклами.Ми використовуємо тільки особисту апаратуру, тому клієнту не доведеться орендувати додаткове обладнання. Ми давно проводимо відеозйомки для бізнесу і маємо кілька десятків робіт, в тому числі і подібного роду. Наша студія виконує цілий спектр робіт по темі “зйомка для юридичних осіб”, обробці відзнятого матеріалу і маємо все для цього умови – техніку та програмне забезпечення. Якісна професійна відеозйомка конференцій або іншого важливого для компанії заходи займе своє місце в відеоархіву будь-якої організації.