Нині у бізнес-середовищі дуже популярні великі конференції, що є нарадами або зборами осіб і організацій для обговорення важливих тем. Багато керівників компаній запрошують на такі важливі заходи одного або декількох відеооператорів, вважаючи, що відеозйомка в Києві для семінарів і тренінгів буде важливим поповненням корпоративного відео.

Якщо у вашій організації намічається подібний захід – запросите відеооператора нашої продакшен-студии для зйомки вашої конференції, який зробить вам якісне відео.

Відеооператор для конференцій в Києві

Ми займаємося не лише відеозйомкою, але і створенням рекламних роликів різного формату і тематики. Є досвід роботи з великими корпоративними клієнтами Києва і Дніпропетровська. Ми гарантуємо високу якість усього знімального і супровідного процесу конференції, аж до ексклюзивного відеомонтажа і оформлення дисків. Фото і відео зйомка від відеостудії Enigma допоможе підтримати вашу репутацію у бізнесі.

Завдяки професійним навичкам, наші співробітники вигідно відрізняються від багатьох конкурентів за якістю створення відеороликів. Багато хто з конкурентів спеціалізується на відеозйомці весіллів і інших заходів. Ми ж пропонуємо відеозйомку виставки для бізнес-клієнтів, щоб Ви запам’ятали її, змогли показати іншим, а також у разі потреби повторно отримати з неї інформацію. Крім того, багаторічний досвід дозволяє нам не просто створювати відеоролики, але і якісно здійснювати відеозйомку або онлайн-трансляцію виставок.

Важливо щоб були зняті правильні кадри і була присутньою уся необхідна інформація. Також таке відео сприяє підвищенню віддачі, демонструючи новий товар з вигідного боку і підвищуючи залучення потенційних клієнтів. Кожен проект, у тому числі і відеозйомка виставки, в Києві розпочинається з написання сценарію, що сприяє успіху проекту.

Апаратура для зйомки на конференціях і виступах

Для зйомки багатолюдних заходів, на зразок презентацій, майстер-класів, лекцій, зборів і подібних до них ми використовуємо для відеозйомки два варіанти:

  • Професійні цифрові FullHD відеокамери Sony і Panasonic, відповідні для репортажних і постановочних зйомок масштабних заходів, на зразок конференцій;
  • Дзеркальні цифрові фотокамери Canon, тут відеозйомка гарантує виняткову якість картинки у форматі високого розділення;

Вартість відеозйомки конференції : ціна

Ціна на послуги зйомки для бізнесу традиційно вище за індивідуальні події, оскільки довше за тривалістю і часто вимагає мінімум два відеооператора в Києві. Ціни на роботу ростуть разом з потребами: звукове устаткування, виносні мікрофони, додаткове освітлення, складність монтажу і інших вимог клієнта. Ми працюємо за готівковим і безготівковим розрахунком, а також надаємо значні знижки для постійних клієнтів.

Професійна відеозйомка в Києві і області – популярна послуга для бізнесу. Ціни на зйомку можна подивитися у відповідному розділі. Там же – корпоративна зйомка і відеозйомка реклами. Ми використовуємо тільки особисту апаратуру, тому клієнтові не доведеться орендувати додаткове устаткування.Ми давно проводимо відеозйомки для бізнесу і маємо декілька десятків робіт, у тому числі і подібного роду. Наша студія виконує цілий спектр робіт по темі “зйомка для юридичних осіб”, обробці знятого матеріалу і маємо все для цієї умови – техніку і програмне забезпечення. Якісна професійна відеозйомка конференцій або іншого важливого для компанії заходу займе своє місце у відеоархіві будь-якої організації.