Ювілей та День народження — одне з найулюбленіших свят кожної людини. Якщо ви вирішили по-особливому відзначити, провести тематичну вечірку або зібрати коло друзів і знайомих з метою повеселитися – вам потрібна відеозйомка на ювілей або відеозйомка дня народження, яка на довгі роки зафіксує найважливіші та цікаві епізоди вашого свята.

Відеозйомка на ювілей та день народження

Завдяки відео послугам нашої компанії (відеозйомка та монтаж) ви можете зробити собі приємний подарунок, оскільки ціна на таку зйомку доступна кожному. Якщо ви бажаєте зробити приємний сюрприз для Ваших друзів, знайомих чи родичів, ми з радістю допоможемо вам виконати задумане.

Відеозйомка в Києві на ювілей студії Enigma передбачає:

  • Досвід відеооператорів та фотографів у сфері фото- та відеопослуг;
  • Для юридичних осіб – офіційне співробітництво, укладання договору;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Створення повноцінного фільму ювілею з іменинником або ювіляром у головній ролі;
  • Швидкі терміни створення фільму – до 2-х тижнів;
  • Доступні ціни відеозйомки та система знижок для постійних клієнтів;

Скільки коштує зйомка у Києві?

Хоча і існує думка, ніби висока ціна є показником бездоганної якості роботи, але це далеко не завжди відповідає дійсності. Якість відеоробіт може гарантувати лише досвід та підхід операторів та вміння спеціаліста монтувати фільм. Вартість зйомки ювілейного заходу традиційно доступна, завдяки чому її спокійно можна віднести до недорогих видів відеопослуг. У будь-якому випадку вона значно дешевша, ніж запросити відеооператора на корпоратив чи весілля.

Ціна на відеозйомку ювілейного свята та Дня народження у Києві та області сильно відрізняються у великих межах. Початкова вартість подібної роботи – від 2000 грн. За цю ціну пропонують роботу відеооператора до 4-х годин, відеомонтаж фільму хронометражем 1-2 години.

Запрошення відеооператора на свято

На великих заходах (коли багато гостей) дуже доречним буде запрошення одразу двох операторів. Нами проводиться зйомка у форматі Full HD на сучасну апаратуру. Зйомка вашого ювілею буде чудовим подарунком для ювіляра та його близьких, вона назавжди збереже найважливіші моменти життя в пам’яті. Відео стане важливим доповненням до сімейного відеоархіву ювілею, оскільки відеозйомка та відеофільм завжди динамічний і передає емоції, які не зможуть передати фотографії. Цей фільм ви будете гордо демонструвати приятелям, друзям та родичам.

Студія Enigma пропонує вам послугу «відеозйомка для ювілею та дня народження». Ми організуємо процес відеозйомки та зробимо відеомонтаж. Фільм про ювілей буде виготовлено з творчим підходом (будь-який відеооператор у Києві має досвід у зйомці таких свят), оформлений у подарунковому вигляді. Зйомка відео такого важливого свята надовго залишиться у вашій пам’яті на все життя.