Ви хочете зберегти ваше святкове торжество або бізнес-захід в Ірпені? Фотограф і відеооператор з великим досвідом роботи пропонують фото і відеозйомку різних подій: випускний, весілля, корпоративні заходи, свята, дитячі свята, ювілеї, хрестини, тренінги, семінари. Ми надаємо весь набір послуг — від фото- , відеозйомки та монтажу, до створення рекламних роликів та відео-презентацій. Ціни на відеозйомку у Києві та Київській області у нас прийнятні. Однак, вартість кожної окремої послуги обговорюється в телефонному режимі або під час особистої зустрічі з Вами. Ми можемо оформити договір за Вашим бажанням, а також скласти акт виконаних робіт по завершенню зйомок. Форма оплати послуг нашої відеостудії може бути різною: безготівковий розрахунок, оплата готівкою

Відеооператор на ваш захід: київська область

Фото і відео зйомка концертів

Зйомки концертів і масштабних заходів не обходяться без досвідчених видеоспециалистов і якісної техніки. Правильно відзнятий і змонтований матеріал – це запорука успіху будь-якого артиста і музиканта. Також відео з концерту можуть передати атмосферу заходу, емоції артистів і глядачів тим, хто на концерті не був присутній «наживо». Крім того, концерт в запису можна переглянути повторно через деякий час, освіживши в пам’яті побачене і почуте.

Відеозйомка корпоративів (виставок, тренінгів і семінарів)

В наш час корпоративні вечірки в честь значимих дат проводяться в багатьох компаніях і на підприємствах. Щоб зафіксувати найцікавіші моменти Вашого свята, Ви можете замовити фото-і відеозйомку корпоративу. Адже завжди буде цікаво подивитися фото і відео, де співробітники зустрічаються в неформальній обстановці. Фотографії вийдуть незабутніми, а відео позитивним і душевним.

Відеозйомка дитячих ранків і свят

Фото і відеозйомка свят дасть вам можливість кожен раз переглядати найцікавіші і радісні моменти ваших дітей. А через багато років, діставши, фотографії та відео зі свого архіву ви знову можете зануритися в ці прекрасні миті. Зберегти ці моменти Ви зможете, замовивши відеозйомку дитячих свят. Хрестини – це урочисте свято і таємничий обряд, до якого так довго готуються молоді батьки. Адже хрестини, крім хлебосольного застілля, включають в себе ще й зйомки немовляти, батьків та хресних в церкві. Ці зворушливі сімейні моменти допоможе зберегти відеокамера. Отриманий в результаті фільм можна буде з гордістю показувати своїм рідним. Допомога відеооператора до ваших послуг.

Фото і відеозйомка дня народження і ювілею

Ювілей – це чудовий привід зібрати всіх своїх рідних і близьких людей і відмінно провести час. Це справжнє свято для душі. І, звичайно ж, не хотілося б упустити важливі моменти з торжества. Саме тому всі цікаві миті вам допоможе закарбувати фотограф і відеооператора в місті Ірпінь. А диск з якісним записом ювілею буде приємним подарунком для іменинника та його гостей.

Відеозйомка весілля, Love Story в Ірпені

Весілля — це подія, яка не може пройти непоміченим. День весілля для нареченого і нареченої вважається самим незабутнім у їх житті. І щоб зберегти ці незабутні хвилини, молодята запрошують на свої свята фахівців з фото – і відеозйомці. Фотограф і оператор в Ірпені (Київська обл.) відобразять найголовніші моменти Вашого свята у вигляді прекрасної фотокниги, або зворушливого фільму.

Відеозйомка виписки з пологового будинку

Виписка з пологового будинку – це прекрасне свято для всієї родини. Для матусі відмінним сюрпризом буде не тільки квіти і поздоровлення, але і фото – та відеозйомка цієї знаменної події. Для самої дитини, коли він підросте, теж буде цікаво подивитися, яким він був, коли з’явився на світ.

Відеозйомка та фотосесія випускного

Випускний – одна з пам’ятних подій в житті кожної людини. Це завершальний етап дитинства, після якого відкривається двері у нове, ще незнане майбутнє, повне перспектив, надій і нових звершень. Як відобразити і зберегти всі моменти прощального шкільного балу? Зберегти пам’ять шкільних днів на довгі роки можна, замовивши відеозйомку випускного в Ірпені. Ми створимо для Ваших випускників запам’ятовується сюжетний фільм, що включає основні моменти перебування в школі (перший дзвінок, останній дзвінок, уроки, екзамени, випускний вечір). Такий фільм можна переглядати через багато років і згадувати про безтурботні шкільні роки, своїх вчителів і однокласників. Замовити відеозйомку в Києві та області у нас.

Послуги зйомки “під ключ”

Переваги роботи з нами:

– прийнятні ціни;
– надійність і стабільність;
– сучасна високопродуктивна апаратура;
– надійність, відповідальність і професіоналізм;
– можливість укладення угоди у разі необхідності.