Інтерв’ю — мабуть, найпоширеніша форма бесіди або розмови. З-за своєї простоти цей жанр знайшов своє поширення у багатьох сферах діяльності. Найчастіше інтерв’ю як жанр використовується в журналістиці, хоча все частіше відеозйомка задіюється в різних PR-акціях, маркетингу, управлінні персоналом та інших областях. Різного роду презентації, тренінги, семінари, корпоративи та інші подібні заходи взагалі складно без нього уявити. Відеоінтерв’ю існує як один з елементів зйомки, хоча багато вважають його окремим видом.

Відеозйомка для інтерв’ю, замовити зйомку

Відеоінтерв’ю — цікавий і самодостатній журналістський жанр, вирішальним моментом в якому виступає професіоналізм. Для відео в роботі потрібна журналістська база на належному рівні і серйозна технічна підготовка. Якщо ви хочете, щоб відеозйомка була якісною, то вам доведеться заздалегідь подбати про багато нюансів, які разом дадуть результат, який ви очікуєте. Безумовно, відеозйомка для інтерв’ю не належить до простих творчим процесам, оскільки містить у собі багато нюансів і має особливу специфіку. Якщо стоїть серйозна задача, то знімати і монтувати роботу від початку до кінця повинен професіонал, тобто досвідчений у цій справі фахівець.

Наша відеостудія давно займається зйомками для бізнесу і має цілу команду фахівців, серед яких не тільки монтажери і оператори, але і дизайнери, постановники та організатори свят. Завдяки спільній роботі на різних заходах (наприклад відеозйомка корпоратива), ми завжди працюємо злагоджено. Наші клієнти — великі і невеликі компанії Києва, чиїм довір’ям ми дуже дорожимо.

Ціна на зйомку в Києві

Ціни відеозйомки інтерв’ю коливається в широких межах, оскільки залежить не тільки тривалості зйомки (загальна кількість годин роботи оператора), але і використання додаткового обладнання для роботи (мікрофони, світло, пульт та інше), а також необхідності асистента та складності монтажу. Відеозйомка інтерв’ю робота у цьому жанрі в Києві поєднує постановочну, репортажну і художню частини.

Важливість зйомки

Говорячи про відеозйомку не можна пройти повз такого важливого елемента, як звук. Інтерв’ю досить часто записується на прес-конференції, семінарі або виставці, де багато шуму, з-за чого далеко не завжди відео потрапить замовнику.Чим більш гучні умови, тим складніше «вирулити» звук для відео. Зрозуміло, що любитель з цією справою не впорається взагалі – будь-яка відповідальна відеозйомка в Києві не може доручатися новачкові. Для відеозйомки інтерв’ю запрошується наш відеооператор до Києва і область .