Наша студія пропонує здійснення технічної організації презентацій і виставок для корпоративного сегмента. Завдяки аналізу замовників, студія Enigma, завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, з легкістю виконає усі поставлені вимоги. 

Зйомка виставок і презентацій для бізнесу

Студія Enigma пропонує широкий спектр послуг та технології для проведення заходів:

– світлове та звукове обладнання;
– професійний кореспондент;
– пряма онлайн трансляція відео трансляція на широкий екран;
– технічна підтримка протягом проведення всього заходу;
– зйомка кількома камерами (багатокамерна зйомка);
– монтаж отриманого матеріалу.

Ми з легкістю здійснимо всю технічну організаційну роботу для презентації виставки складного формату в будь-яких областях:

– виставка товару;
– виставка тварин;
– презентація послуг чи товару;
– представлення інноваційних технологій на виставці;
– Fashion презентація;
– презентація авто та ін.

Проведення виставок тільки в рекламних цілях.

По суті, виставка – це і є та ж реклама. Але її можна зробити більш широко відомою для потенційно цікавих клієнтів компанії. Проведення виставки з наявністю зйомки дозволить поширити інформацію про ваш товар набагато більшому колу потенційних споживачів у регіоні, а також за його межами. Це дуже просто зробити завдяки всесвітній павутині інтернет. Використовуючи професійне обладнання для здійснення зйомки можна отримати якісний запис. Цим записом можна буде поділитися з потенційними клієнтами. Не варто забувати, що відеозйомка виставок – привабливий вид реклами, яка виконує рекламну, так і інформативну функції. Таку рекламу можна використовувати для підвищення іміджу компанії.

Створення виставкових та презентаційних фільмів

Це цікаве і вигідну пропозицію, якими можна скористатися в будь-який момент. Вибираючи студія для зйомок конференції, виставки, слід звернути увагу на професіоналізм, оцініть портфоліо робіт. Якщо є багато позитивних відгуків, репутація у порядку, є багаторічний досвід у даному напрямку, таку студію можна сміливо вибирати. Нині ринки населені жорсткою конкуренцією, в якій тільки підковані, досвідчені, технічно грамотні люди можуть витримати цей натиск. Утримуючи свої позиції на ринку відеовиробництва. Тільки при наявності якісних ресурсів, професіонали зможуть дати вам саме те, що ви очікуєте від послуги, яку хочете скористатися.Додатково наша студія, крім зйомок презентацій, виставок та конференцій, пропонує відеомонтаж, створення відеоролика , корпоративних роликів та інших відео . Всі ваші необхідні вимоги враховуються і підбираються оптимальні варіанти для реалізації проектів. Відзначимо, що дані роботи вимагають великого багажу знань і досвіду, вміння чітко визначати мету. Кожен наш відеооператор має досвід комерційних зйомок. Справитися з подібними завданнями на високому рівні можуть тільки професіонали. Якщо вам необхідний якісний продукт по закінченню роботи і ви цінуєте свій час і гроші, варто скористатися послугами професіоналів. Є правило: “скупий платить двічі, а тактичний досягає мети раніше”.

Список співпрацюють з нами компаній постійно зростає, крім тих, хто вже багато років є нашим постійним клієнтом. Презентація продукту є важливою справою, завдяки якому збільшується клієнтська база. Завдяки грамотному підходу, гарної ідеї, можливо ефективно вивести свій продукт на ринок. Зверніться до студії Enigma, і ви отримаєте якісно виконану роботу, при якій ефективність результату не змусить вас довго чекати. Користуйтеся послугами професіоналів, як би голосно не звучало – вони знають, що робити.

Нас знаходять за запитом: відеозйомка Київ