Відомий факт, що кращим способом запам’ятовування і сприйняття інформації – візуальне відтворення. Найнадійніший спосіб заявити про себе або свій товар – прорекламувати їх. Створити рекламний ролик для продукції або послуги – найефективніший спосіб її просування. Професійна відеозйомка для бізнесу (це рекламна зйомка, відеозйомка корпоратива, відеозйомка семінарів, відеозйомка конференції, зйомка ювілею керівника, зйомка зборів) вирішує цю задачу.

Відео рекламне для бізнесу

Як відбувається зазвичай в житті: ми скрізь бачимо рекламу. Якщо вона нам цікава, то і рекламований товар автоматично стає цікавий. У усіх є свій найулюбленіший рекламний ролик, відеоряд з якого нам здається неперевершеним. Одні люди звертають велику увагу на гру акторів, інші – на ідею, а треті помічають тільки естетику. Усі вони звертають увагу на головне – зйомка, точніше її якість, від якої залежить і ефективність просування продукту або послуги.

Рекламна зйомка в Києві

Коли на ТБ показується яскрава, цікава і, головне, така, що запам’ятовується, реклама – це означає, що замовник не пожалів засобів і знайшов команду справжніх професіоналів. Виходячи з цього, зараз попит товару або послуги залежить мало не на 90т якості рекламного ролика, який їх супроводжує. Якість готового рекламного ролика залежить в рівній мірі від сценарію і відеооператора з монтажером, тому украй важливо, щоб створенням рекламних роликів керували професіонали – відеозйомка Київ

Створення рекламних роликів

У виробництві відеоматеріалів нашої студії задіяні тільки досвідчені фахівці: три відеооператори з багаторічним стажем, два досвідчені фотографи, фахівець з озвучення і монтажер. Багаторічний досвід співпраці колективу дає можливість бути упевненим у високій якості роботи і доступним цінам на послуги. При необхідності ми прибігаємо до допомоги наших партнерів і орендуємо необхідну техніку в Києві – все заради здійснення мети і завдань клієнта. За бажанням клієнта студією Enigma розробляється сценарій для реклами.

Зупиняючи вибір на відеостудії або фахівцях з відеопослуг, обов’язково звертайте увагу ряд нюансів, хоча ніхто не відміняв найважливіше – досвід, який має відеооператор в Києві. Якщо вам потрібні яскраві і сміливі ідеї для зйомки – вам підійде яка-небудь сучасна молода компанія, на зразок нашої студії.

Переваги співпраці з нашою студією:

  • Професіоналізм і оперативність;
  • Якість і сучасність;
  • Різний рівень складності і вартості;

При відеозйомці рекламних роликів в Києві ми гарантуємо:

  • створення оригінального сценарію;
  • організацію усього процесу зйомки;
  • відеомонтаж;
  • проведення фото- і відео- зйомок;
  • комп’ютерна графіка;
  • озвучування (додаткова послуга);
Ціни на рекламне відео

Ціни на зйомку реклами, промо-видео, роликів, курсів, семінарів, презентацій і іншої продукції для бізнесу сильно різняться і обмовляються з клієнтом індивідуально.