Більше половини замовлень, які нас приходять — заходи, так чи інакше, пов’язані з дітьми. В даний час батьки розуміють важливість свята та встигнути зафіксувати швидкозростаючих дітей та створити для них цілий відеоархів. Відеозйомка дитячого свята неодмінно подарує Вам безліч хвилюючих і приємних спогадів.

Відеооператор на дитячі свята в Києві

Під відеозйомкою на дитячі свята зазвичай мають на увазі такі види зйомки:

  • Відеозйомка дня народження
  • Виписка з пологового будинку
  • Відеозйомка хрещення
  • Відеозйомка ранків

Зйомка дня народження дитини

Проводячи будь-які відеозйомки дітей ми, перш за все, робимо це «пам’яті», тобто для історії. Зрозуміло, близьким людям дитини через багато-багато років буде цікаво подивитися самим і показати вже сильно підрослому дитині. Ми пропонуємо вам створити цілий архів з дитячого відео, який ви будете із задоволенням дивитися все життя.

Наша компанія любить замовлення по святах для дітей, оскільки ця робота приносить радість і завжди дарує безліч забавних моментів. Оскільки дитяча відеозйомка Київ часто проходить в ігровій формі, з-за чого дитина з радістю і задоволенням бере участь в процесі зйомки і дуже природно веде себе перед камерою. Завдяки досвіду в організації і відеозйомці свята ми легко зможемо зафіксувати на відео все, що відбувається і зробити для вас відеофільм. Якщо вашій дитині цікава певна тематика — ми разом з аніматорами запропонуємо вам підходящий варіант. Тематична зйомка дитячих свят не найскладніша, хоча і вимагає певних зусиль заради кінцевого результату. Оскільки дитяча відеозйомка містить масу постановочних моментів на певну тему, відеооператор повинен бути впевнений у всіх дрібницях, від залу до декорацій.

Виписка з пологового будинку

Коли дитину забирають з пологового будинку та батьки додумалися запросити відеооператор в Києві на цю подію — для немовляти це дебют у відеозйомці. Зйомка в пологовому будинку, природно, виллється в перший відеокліп про Вашому малюку. Зазвичай відеокліп включається фото – та відео – матеріали з найбільш важливих і цікавих моментів. Для батьків така відеозйомка – це оптимальний варіант, що дозволяє зробити роботу, яка буде приносити море радості близьким для дитини людей.

Зйомка хрещення (хрестин)

Обряд хрещення – найважливіше християнське свято в житті дитини, оскільки він для неї самий перший. Завдання відеооператора — якісно передати його на відео. Відеозйомка хрестин (відеозйомки хрещення) у Києві та області також передбачає відеомонтаж, оскільки обряд знімається в повному обсязі, з якого треба відібрати найкраще. Відеозйомка хрещення чудово відображає важливість і емоційність цього великого події в житті вашої дитини і всієї сім’ї.

Зйомка ранків в дитсадку, ціна зйомок на дитячі свята

Батьки часто думають, що будь-яка відеозйомка в дитячому саду і відеозйомка свят не викликає особливих трудових витрат, тому нерідко самі беруть на себе роль оператора. І дарма, оскільки відеозйомка дитячих ранків несе досить багато тонкощів. Крім того, батьки все-таки хочуть подивитися на дитину повноцінно, а не дивлячись у видошукач. Буває, що знімають самі, а потім знаходять відеомонтаж в Києві — зараз це нескладно. Однак, навіть хороший монтажер з купи аматорських записів зможе зробити гідний фільм. Загальна: відеозйомка свят — робота для професіоналів. У цьому випадку ви не ризикуєте упустити радісні моменти в житті дитини.

Ми візьмемо на себе ваші турботи по створенню відеофільму. Професійно виконаний відеофільм про ранок — художній твір, в якому Ваша дитина грає головну роль. Відеозйомка дитячих свят — досить складне завдання, якщо це колективна відеозйомка. Оператору треба не тільки відобразити сам захід, але й по можливості приділити увагу кожній дитині. Вартість послуг на відео ви можете подивитися у нашому розділі ціни відеозйомки.