Кожна подія єдина і неповторна в нашому житті, будь то день народження, випускний, весілля, народження дитини, ранки в дитячому садку і в школі або інша знаменна дата. Зафіксувати такі моменти у статиці та динаміці допоможе фото- та відеозйомка. Фотографії та відеофільми — це чудова пам’ять на довгі роки про ті хвилюючі та радісні моменти, які мали місце бути в житті кожного.

Відеооператор на ваш захід: київська область

Професійною відеозйомкою урочистостей та свят у Броварах ми займаємося вже багато років. Це складний творчий процес, що вимагає величезної самовіддачі, терпіння, певного бачення та таланту, професійних знань та навичок, проте ця праця винагороджується гарним результатом у вигляді чудових відеороликів та позитивних відгуків наших клієнтів. Завдяки сучасній високоякісній відео- та фототехніці та правильному монтажу ми можемо відтворити цікаві моменти Вашої урочистості в деталях, художньо оформити та додати музичний супровід, щоб перегляд був легким та приємним. Ціни на відеозйомку можна дізнатися у розділі.

Наші переваги:
– оптимальна ціна на фото- та відеозйомку в Києві та Київській обл.
– висока якість зйомки та грамотний відеомонтаж;
– індивідуальний підхід до зйомки кожної події;
– креативні ідеї, цікаві пропозиції;
– барвисті диски з фото та відео;
– надійність та стабільність у роботі;

Весільна фото та відео зйомка у Броварах

Для молодих людей, які бажають пов’язати життя і поєднати свої серця весільне торжество – це одна з найважливіших та найочікуваніших подій. Кожна дівчина мріє одягнути білосніжну весільну сукню і під руку зі звуженим крокувати на церемонії одруження під захопленими поглядами гостей. Такі зворушливі моменти, щирі емоції, гарні вбрання, вишукані страви, щасливих молодят та гостей обов’язково хочеться зберегти та освіжати у пам’яті події того дня за бажанням. Зафіксувати весільне свято та Love Story закоханих можна, замовивши послуги весільного фотографа та відеооператора. Спільна робота цих двох людей принесе чудові плоди у вигляді красивих фотографій та цікавого весільного відеофільму, які ви переглядатимете з величезним задоволенням не один раз.

Відеозйомка дитячих свят

Багато батьків бачать, що зняти дитячий ранок не складе особливих труднощів, тому часто беруть на себе роль операторів. Насправді, у зйомках дитячих свят дуже багато нюансів, які батьки не враховують. Будь-яке свято необхідно знімати з різних ракурсів, цілком і частково, акцентуючи увагу на потрібних деталях у певні моменти, наближаючи та видаляючи сцену. Зробити з дитячого ранку динамічний та захоплюючий фільм під силу грамотному відеооператору. Замовити відеозйомку дитячого свята, головними героями якого будуть ваші діти, Ви можете звернувшись до нас. Ми зробимо барвистий диск з найкращими моментами ранку, оформивши це дитячими пісеньками та забавними заставками.

Фото та відеозйомка дня народження та ювілею

Ювілеї та дні народження — важливі дати в житті, адже з кожним роком Ви стаєте іншими: трохи старшими, трохи досвідченішими. У цей знаменний день іменинник чекає на подарунки та вітання від своїх рідних, близьких, товаришів по службі, а значить, відеозйомка цього свята просто необхідна. Замовивши відеозйомку ювілею або дня народження у місті Бровари, Ви зможете знову пережити приємні та радісні моменти, переглядаючи відеофільм гарної якості, зроблений фахівцем.

Відеозйомка хрестин у Броварах

Церковний обряд хрещення немовля дуже важливий для православних батьків. Ця подія вже давно включена до списку найважливіших епізодів життя. У наші дні є можливість зняти обряд цього християнського обряду. Тому завдання відеооператора полягає в тому, щоб художньо передати всі моменти та тонкощі цієї події на відео. Відеозйомка хрещення у Броварах буде якісною, якщо ви звернетеся до фахівця, який не тільки зніме, а й правильно змонтує та обробить зняте, щоб відео не було надто довгим та нудним.

Відеозйомка виписки з пологового будинку

Чекання малюка, як правило, вносить у наше життя дуже багато приємних турбот. У цій метушні задіяні всі – тато, бабусі та дідусі. Щоб зняти виписку з пологового будинку у місті Бровари мами з новонародженим, не забудьте запросити відеооператора. Відеокамера допоможе сфотографувати радісні емоції: і привітання матусі з квітами та шампанським, і перше взяття малюка на руки татом та щасливі обличчя рідних людей.

Відеозйомка та фотосесія випускного

Фото та відеозйомка останнього дзвінка