Команда досвідчених фахівців по фото – і відеозйомці рада запропонувати свої послуги в Білій Церкві. Ми маємо багатий професійний досвід і вже досягли значних результатів у цій сфері. Наші фотографи і відеооператори працюють з якісною і сучасною технікою, яка дозволяє чудово передати всі яскраві моменти і позитивні емоції на плівку. Відеофільми сімейних свят, ювілеїв, весіль можна з цікавістю переглядати не один рік. А якісно зняті промо-ролики рекламного характеру в рази збільшать продажі товару або відвідувачів привернуть до ваших послуг. Ціни на відеозйомку можна дізнатися у розділі.

Відеооператор на вашу подію: Біла Церква

Фото і відео зйомка концертів

Відеозйомка обов’язкова під час проведення концерту, музичного фестивалю або будь-якого іншого масштабного події. Щоб запис вийшла якісною і цікавою, у зйомці повинні брати участь фахівці високого рівня: фотографи, оператори, асистенти, монтажери. Правильно підібрана команда майстрів — запорука того, що всі моменти вашого заходу будуть помічені і відзняті на найвищому рівні. Тому довірте відеозйомку концертів в Білій Церкві нашій команді, ми допоможемо Вам реалізувати ваші ідеї!

Відеозйомка тренінгів та семінарів

На сьогоднішній день проведення та організація різних тренінгів семінарів придбало велику популярність. На цих заходах можна почерпнути багато корисної інформації та познайомитися з цікавими людьми. Відеозйомка тренінгу (семінару) в Білій Церкві забезпечить Вам просування Вашого бізнесу, допоможе в питаннях вигідного співробітництва і пошуку нових партнерів. Відеозапис тренінгів можна використовувати неодноразово в якості навчальних матеріалів для людей з інших міст і країн, які не змогли відвідати Ваші лекції.

Відеозйомка дитячих свят

Дитячі свята – це веселі і кумедні події в житті наших малюків. Адже вони завжди насичені конкурсами, піснями, танцями та призами. Якщо Ви хочете надовго запам’ятати свято, до якого готувалися Ваші малюки, запросіть відеограф. Відеозйомка дитячих свят потрібна як малюкам, так і їх батькам, адже завжди дуже цікаво переглядати ранки з дитячого садка або дні народження наших прекрасних дітей в колі сім’ї.

Фото і відеозйомка дня народження і ювілею

Зараз стало вже традицією запрошувати відеограф на дні народження та ювілеї і не дарма, так як кожна дата індивідуальна і неповторна. Створення фільму про Ваше свято вимагає відповідальності і особливого підходу до справи, так як завдання відеооператора – передати яскраві емоції і настрій всіх присутніх і не пропустити важливих деталей. Відзнятий матеріал обробляється, найцікавіші моменти монтуються і записуються на диск у формі фото і відео для того, щоб ви змогли насолодитися приємними миттєвостями свого свята. Відеозйомка ювілеїв та днів народження у Білій Церкві допоможе зберегти ці знаменні дати.

Відеозйомка весілля, весільна фотосесія, Love Story в Білій Церкві

Весілля в нашій країні, як правило, відзначають урочисто і з розмахом. Хоча в останні роки популярними стають весільні вечірки з невеликою кількістю гостей — тільки близькі родичі і друзі. Тим не менш, весілля — це зародження нової сім’ї та святкують її завжди весело з піснями і танцями. Як в першому випадку, так і у другому, відеооператор на весілля — людина незамінний. З допомогою відеокамери він зможе відтворити атмосферу свята, настрій гостей, красу оздоблення приміщень, розкіш святкових столів і, звичайно ж, щасливих молодят. Тому весільні фільми користуються величезною популярністю і їх так люблять переглядати в колі сім’ї. Весільна зйомка в Білій Церкві – це професійні послуги відеооператора та фотографа, результат спільної роботи яких, перевершить всі ваші очікування. Якісний відеомонтаж відзнятого матеріалу і добірка вдалих фотографій створять прекрасний фільм про світлі миті, які назавжди залишаться у Вашій пам’яті!

Відеозйомка виписки з пологового будинку

Виписка з пологового будинку – це надзвичайна подія у житті кожної молодої сім’ї. Зробити фото – й відеозйомку виписки з пологового будинку в Білій Церкві і відобразити основні моменти цієї події, допоможе Вам досвідчений відеооператор та фотограф з великим досвідом роботи. Нарізка цікавих кадрів, добірка кращих фотографій, красиве оформлення і музичний супровід створять зворушливий відеофільм про народження перших днів життя Вашого малюка.

Відеозйомка та фотосесія випускного

Зйомка випускного балу – насправді нелегка праця, як може здатися. По-перше, оператору потрібно передати атмосферу цієї події і веселого і сумного одночасно. По-друге, кожен випускний вечір має свій сценарій і важливі деталі упускати не можна. По-третє, необхідно однаково відобразити всіх дітей, їх міміку, вбрання. Також, в кадрі повинні бути вчителі та батьки випускників. Ще 20 років тому зйомка випускного вечора була розкішшю.Сьогодні ж, з появою нової професійної та високоякісної техніки, послугами відеооператора і фотографа може скористатися кожна школа. Замовити відеозйомку в Києві і області на перший дзвінок, останній дзвінок або випускний балу в Білій церкви за доступними цінами можна у нас.

Наша команда має величезний досвід роботи зйомок на різних заходах, в тому числі і на шкільних випускних. Весь відзнятий матеріал монтується динамічно і цікаво. Фільм буде видовищним і такими, що запам’ятовуються. Тривалість фільму, як правило, 1,5-2 години. Навіть через роки випускники зможуть згадати шкільний час, переглянувши відеозаписи з випускного.

Послуги зйомки “під ключ”

Переваги роботи з нами:

– тільки професійна і якісна техніка;
– виконання замовлень в найкоротші терміни;
– творчі та оригінальні ідеї;
– Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
– надання гарантій і договорів.