Відеомонтаж на замовлення. Скільки коштує монтаж відео. Услуги видеомонтажа.
Відеомонтаж на замовлення. Скільки коштує монтаж відео. Услуги видеомонтажа.

Телефонуйте, пишіть одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
enigmastudio.com.ua@gmail.com

Замовляйте монтаж у нас!

Студія Enigma пропонує цілий комплекс послуг з відеозйомки у Києві та області.

Наші переваги:

 • Вигідне співвідношення ціна/якість;
 • Великий досвід на ринку послуг;
 • Сучасна апаратура;
 • Можливість укладання договору;
 • Готівкова та безготівкова оплата;

Професійний відеомонтаж на замовлення. Послуги монтажу відео.

На сьогоднішній день послуга з монтажу відео користується великою популярністю у відповідному сегменті ринку. Цей вид послуг особливо затребуваний серед тих, що працюють у сфері реклами та створюють відеоролики рекламної продукції. Популярний монтаж відео на замовлення у відеоблогерів і серед звичайних людей – замовити монтаж відеоролика може дозволити собі кожен.

Замовити відеомонтаж у студії Enigma – це отримати професійний та якісний монтаж на замовлення у короткий термін. Співпрацюючи з нашою студією у Києві, Дніпрі та по всій Україні, ви будете впевнені в результаті. Досвідчений монтажер, який надає послуги відеомонтажу понад 10 років, зробить вам будь-який відеоролик на замовлення.

Замовляючи у нас відеомонтаж або відеозйомку, ви отримаєте:

 • Професійний монтаж відео;
 • Індивідуальний підхід;
 • Допомога у сценарії;
 • Дотримання термінів;

Якісно виконаний відеомонтаж – це складна робота, для якої потрібно не тільки володіти знаннями та вміннями, але ще мати відмінний естетичний смак. А це, на жаль, дано не кожному. Відеомонтаж – робота не лише технічного характеру. Тут необхідний творчий підхід та креативний погляд. Все це дозволяє перетворити розрізнені фрагменти на яскравий і цілісний фільм, рекламне відео або вражаючий відеокліп.

Етапи відеомонтажу будь-якого відеоролика

Монтаж, як процес, має низку послідовних і пов’язаних між собою етапів. Власне, робота з монтажу починається після закінчення відеозйомки. Весь алгоритм робіт з монтажу відео має певний порядок, який слід обов’язково дотримуватись як любителю, так і професіоналу:

 • проводимо завантаження знятої відеозйомки в редактор;
 • переглядаємо весь відеоматеріал;
 • вибираємо найбільш вдалі фрагменти зйомки, які увійдуть до рекламного ролика або фільму;
 • робимо «рибу»: вибрані дублі збираємо в єдине ціле для роботи з монтажу відео;
 • додаємо візуальні ефекти;
 • працюємо над озвученням рекламного кліпу;
 • зберігаємо готовий продукт у потрібному форматі.

Крім того, є ще кілька важливих секретів, які використовують професіонали, коли пропонують послуги відеомонтажу. Наприклад, відмінну динаміку відео надає зміна позицій та ракурсів. Якщо фокус на кадрі затримається більш ніж на 10 секунд, це втомить глядача.

Ціни на відеомонтаж: що входить у вартість робіт з монтажу відео?

Остаточна ціна на монтаж відео на замовлення знаходиться у прямій залежності не тільки від його змісту. Враховуються можливі складнощі, а також час, який фахівець витрачає на обробку фрагменту. Крім того, на вартість відеомонтажу може впливати накладення спецефектів (це одна з найдорожчих послуг), і кількість склеєк, особливо якщо доводиться монтувати фрагменти, зняті не з однієї камери. Тим більше, якщо це знімав інший відеооператор. Окремим рядком іде оплата озвучки.

Чи можна самостійно виконувати роботи з монтажу відео?

Якщо ви готові освоїти професійний відеоредактор, робити монтаж ви зможете і самотужки. Таких професійних програм сьогодні є досить багато, є як платні, так і безкоштовні варіанти. Слід звернути увагу, що безкоштовні програми мають дуже обмежений функціонал. Це може призвести вас до плачевного результату: ви вб’єте багато часу на вивчення можливостей програми, але, швидше за все, отримаєте відеомонтаж, який буде непридатним для показу.

Професійні відеомонтажери студії Enigma застосовують у роботі з відеомонтажу на замовлення лише професійний софт із широкими функціональними можливостями. До таких можна сміливо віднести програми для професійного відеомонтажу DaVinci Resolve, Premiere Pro, Final Cut Pro. Однак, в інтерфейсі навіть платних програм розібратися досить непросто, на це знадобиться чимало часу. А у зайнятої людини, яка просуває свій бізнес, вільного часу, як правило, немає. Крім того, купівля платного програмного забезпечення — дороге задоволення, а послуга з монтажу відеоролика буде коштувати набагато дешевше.

Що є набір послуг з відеомонтажу?

Професійний та досвідчений спеціаліст своєї справи на першому етапі роботи з відеомонтажу у Києві вивчає всі потреби та побажання замовника. Це безпосередньо впливає на зміст замовлення відеомонтажу. Замовлення монтажу будь-якого відеоролика включають вставку або, навпаки, видалення конкретних кадрів, міжкадрові переходи, накладання звуку, додавання титрів, підбір і коригування кольору, яскравості та контрастності, мінімізація шумів. Більш складні опції оплачуються як додаткова послуга. До них можна віднести додавання до відео анімаційних та інших ефектів, накладання дикторського голосу тощо.

Які правила вибору хорошого відеомонтажера? Щоб знайти гідного професіонала в області відеомонтажу, слід орієнтуватися на відгуки про його роботу у тих, хто вже встиг замовити монтаж відео, а не на те, що він прописав на своїй сторінці в Інтернеті. Природно, що у досвідченішого професіонала відгуків буде набагато більше, ніж у відеомонтажера-початківця. Такі фахівці цінують свою репутацію, тому замовник може розраховувати на сумлінну та якісну роботу. Послуги відеомонтажу професійного рівня краще замовити у нього. У студії Enigma ви точно зможете вибрати виконавця відеомонтажу, він легко впорається із вашим замовленням по монтажу.