Головними дійовими особами на весілля, природно є наречений і наречена, і без них не може обійтися жодне весілля. Весільні традиції кожного народу мають свої відмітні особливості, так і кожна окрема родина має свої особливі весільні звичаї. Кожна молода пара вважає день весілля особливим днем у їхньому житті, хоча сценарій усіх весіль досить типовий: підготовка весільних машин, викуп нареченої нареченим, урочиста церемонія в загсі, відеозйомка та фотосесія в міському парку, фото та відео з ресторану і гуляння до ранку. І для того, щоб цей день назавжди залишився в пам’яті молодят та їх гостей, рекомендується замовити послугу весільна відеозйомка Київ.

Фотограф відеооператор на ваше весілля

Весільне торжество – це знаменна подія не лише для самих молодих, але і для їхніх батьків, родичів і друзів, тож скориставшись послугами професійного весільного відеограф і фотографа, ви будете мати барвистий і пам’ятний фільм про ваше весілля і безліч фото. Хто знає, може до вас на весілля приїдуть навіть ваші далекі родичі з-за кордону, але в жодному разі настане момент, коли свято закінчиться і ви будете прокручувати в голові самі веселі миті цієї яскравої події. А через деякий час гості будуть задавати вам питання: «А коли ми, нарешті, побачимо Весільне фото, відео з весілля і зможемо заново порадіти за новостворену сім’ю?» Ось і прийшов час вставити DVD з фільмом, який зробив наш відеооператор в Києві, в плеєр або usb флешку в медіаплеєр. І в процесі перегляди ви обов’язково захочете розділити позитивні емоції з усіма гостями, разделившими вашу радість у той день вашого весілля. Якщо ви захочете поділитися вашим весільним фільмом в соціальних мережах, то, напевно, ніхто не витримає біля монітора 2-3 години перегляду, адже те, що вам здається цікавим і привабливим, вашим гостям може здатися нудним і нудним, адже вони не є головними героями. Але короткий, динамічний відеокліп з вашого весілля навпаки напевно наробить багато шуму в соц. мережах, адже відсутність довгих, нудних сцен приверне величезну кількість глядачів, і можете бути впевнені, що ніхто не стане перемотувати 3-4-х хвилинне весільне відео.

Відеокліп весілля для соціальних мереж

Завдяки невеликої тривалості, відеоролик не займе багато місця навіть у максимальній роздільній здатності, тому його легко можна завантажувати на найпопулярніші видеоресурсы, щоб у будь-який час і в будь-якому місці знову і знову подивитися його і поринути у приємні спогади. А всім вашим родичам і друзям можна просто надіслати посилання на відеокліп і вони теж зможуть приєднатися до перегляду. Якщо весільний відеокліп знімається за заздалегідь написаним сценарієм з цікавим сюжетом, то його вже можна вважати весільним міні фільмом. Ідей для сценарію може бути безліч: від ранкового збору нареченої і нареченого, до спеціально придуманої клятви у вічній любові і турботи один про одного. Цю клятву можна скріплювати письмовою угодою, де наречений дорогий пір’яний ручкою на пергаменті гарно виводить текст обітниці вірності і вічного кохання, і його наречена одночасно робить те ж саме.

Сценарій для відео весілля

Після того як чорнило висохнуть, молоді в присутності гостей, де-небудь в дуже романтичному місці зачитують цю клятву один одному, і від цих емоцій всі присутні пускають сльозу щастя. Чим вам не голлівудський сценарій? В сценарій можна включити всіх гостей та батьків нареченого і нареченої. Дуже ефектно буде виглядати на фото і відео сцена, де батьки з хвилюванням вимовляють заздалегідь заготовлений текст привітання, який представляє собою міні історії життів молодят, найцікавіші випадки їх дитячих років, шкільні та студентські спогади. Слід зазначити, що стандартні вірші на величезних листівках давно вже вийшли з моди і можуть тільки зіпсувати унікальність і неповторність вашого свята, тому це має бути власноручно написане привітання. Тоді вже можна говорити про відео як про художньому творі, в яку не потрібно вкладати додаткові кошти, і без сумнівів такого роду весільна відеозйомка перетворить простий відеоролик в чудову і чуттєву міні історію кохання. Ціни на відеозйомку тут.