Відеозйомка - Київ, Дніпро. Ціни відеооператора на зйомку відео.
Відеозйомка - Київ, Дніпро. Ціни відеооператора на зйомку відео.

Телефонуйте одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
enigmastudio.com.ua@gmail.com

Відеозйомка – Київ, Дніпро. Послуги відеооператора.

Замовляйте зйомку у нас!

Студія Enigma пропонує цілий комплекс послуг з відеозйомки в Києві і Дніпрі.

Наші переваги:

  • Вигідне співвідношення ціна/якість;
  • Великий досвід на ринку послуг;
  • Сучасна апаратура;
  • Можливість укладення договору;
  • Готівкова і безготівкова оплата;


Відеозйомка

Послуги професійного відеооператора в Києві та області. Одно- та багатокамерна відеозйомка подій та заходів “під ключ”.Фотозйомка

Професійний фотограф на ваш захід — весілля, сімейне свято, бізнес-захід, дитячий ранок або просто на фотосесію.

Видеосъемка в Киеве. Цены, стоимость услуг видеооператора.
Рекламні ролики

Створення відеороликів для реклами. Повний цикл виробництва відео від сценарію до монтажу промо-ролика та просування в інтернеті.


Онлайн-трансляції

Проведення трансляцій “під ключ” на YouTube, Facebook або вашу платформу. Стрім будь-яких заходів: від міських подій до приватних свят.

Портфоліо

Відеозйомка у Києві та Дніпрі. Послуги відеооператора – Київ, Дніпро.

Ми раді запропонувати Вам цілий спектр послуг професійна відеозйомка у Києві та Дніпрі. Наша студія займається відеозйомкою подій та супутніми послугами (пост-продакшн, відеомонтаж, слайд-шоу) як приватних урочистих заходів (весілля, ювілей, день народження, випускний, ранки), так і зйомкою для бізнесу (створення рекламних роликів, зйомка репортажу, конференцій , презентацій, семінарів). Маючи достатній досвід у сфері продакшн відеопослуг, ми зафіксуємо найважливіші епізоди вашого життя на відео. Наша основна перевага — вигідне співвідношенняціна/якість, вартість послуг від продакшн студії Enigma у Києві та Дніпрі вас приємно здивує, а якість нашої роботи буде радувати завжди.

Замовляйте відеозйомку у Києві та Дніпрі! Відеооператори на зйомку!

Наші переваги:

  • Професіоналізм та відповідальність;
  • Сучасна апаратура;
  • Можливість укладання договору;
  • Готівка або безготівкова форма оплати;
  • Доступні ціни;

Професійна відеозйомка: ціни на послуги відеооператора.

Ми пропонуємо: багатокамерне відеозйомка весіль, ювілеїв, відеозйомка корпоративів, випускних, відеозйомки рекламних роликів, а також будь-яких заходів та урочистостей. Студія Enigma працює як на індивідуальні замовлення, так і з юридичними особами, серед яких безліч компаній та підприємств, які запрошують нас регулярно на корпоративні заходи або замовляють рекламні ролики. Ми працюємо як з постановочною зйомкою, так і з репортажною – Київ та область.

Весільна відеозйомка та весь продакшн проводиться у форматі високої чіткості FullHD 1920х1080. Весільне відео складається з репортажної частини та постановочних кліпів, внаслідок монтажу яких дає весільний фільм. На відеозйомку весільної урочистості створюється сценарій, який надалі служить основою весільного фільму. Традиційно до зйомки весілля включаються збори молодят, викупу нареченої, церемонія розпису в РАГСі, весільна прогулянка та банкет. Тривалість весільної зйомки клієнт вибирає самостійно, зазвичай це 40-180 хвилин.

Дитячі свята

Дуже популярна у наших клієнтів відеозйомка дитячих свят: ранки, хрестини, дні народження та різноманітні заходи у школі чи дитячому садку. Відеозйомка на останній дзвінок та випускний вечір уже давно входить до обов’язкової програми, а близько п’яти років тому до цього списку також поспали випускні у дитячому садку та початкових класах.

Бізнес

Відеозйомка для бізнесу зазвичай передбачає зйомку корпоративного заходу, виробництво рекламних роликів або репортажну зйомку презентацій, зборів, конференцій, семінарів, лекцій чи новорічного свята.

Міські заходи

Відеозйомка міських заходів у Києві включає концерти, паради, спортивні заходи, шоу та багато іншого.

Потрібен повний комплекс послуг відеооператорів? Замовте зйомку у Києві!

Запросити фотографа або відеооператора до Києва на ваш захід, а також замовити зйомку, дізнатися ціни та отримати вичерпну консультацію можна за телефонами:

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
+38(097) 188-01-10

E-mail: enigmastudio.com.ua@gmail.com

Ціни на послуги

Наша студія керується розумною ціновою політикою. Гідне співвідношення ціни та якості разом з використанням професійної апаратури дозволяє нам залучати та зберігати клієнтів. Вартість послуг відеозйомки може залежати від багатьох факторів, починаючи від кількості годин роботи оператора і закінчуючи складністю відеомонтажу. У кожному окремому випадку ми пропонуємо кілька варіантів клієнту на вибір. У вас завжди буде можливість заощадити та вибрати найоптимальніше рішення. Стандартні ціни – у таблиці ціни відеозйомки у Києві.


Відеозйомка

Послуги професійного відеооператора в Києві та області. Одно- та багатокамерна відеозйомка подій та заходів “під ключ”.Фотозйомка

Професійний фотограф на ваш захід — весілля, сімейне свято, бізнес-захід, дитячий ранок або просто на фотосесію.