Весь цикл створення відеороликів “під ключ” у Києві:

  • Виробництво відеороликів для реклами;
  • Коротке відео для інтернет-магазину;
  • Промо-ролики для кастингів;
  • Відео відгуків про товар або послугу;
  • Навчальні відео;

Студія Enigma пропонує комплекс послуг з виготовлення рекламних промо-роликів «під ключ». Ми пропонуємо вам створення яскравих, динамічних, якісних та професійних рекламних роликів для підприємств та компаній. Наша робота починається з підготовки сценарію, продовжується на стадії самого процесу зйомки та закінчується відеомонтажем та графічною обробкою матеріалу. Ми працюємо у співпраці з партнерами, які мають великий досвід у створенні дизайну, маркетингу, веб-будівництві та інших напрямках. Всі мають достатні знання специфіки різних галузей сучасного просування бізнесу – відеозйомка в Києві

Створення рекламного відео, відеоролики

Перш ніж братися за роботу, ми обов’язково проводимо аналіз на відповідність рекламного відеоролика для поставлених цілей у маркетингу. Якщо ви маєте певні завдання, але маєте складнощі з написанням сценарію та розуміння, як виглядатиме відео у фіналі, ми можемо взяти на себе підготовку цієї творчої складової, і не лише її одну. Завдяки досвіду роботи з клієнтами різної сфери діяльності, наші фахівці зі зйомки та монтажу реклами виконають якісне виробництво роликів для рекламних цілей на найвищому рівні.

Ми беремося за весь цикл роботи, що передбачає виробництво промо-роликів швидко і оперативно. Київ, як столиця не лише України, а й бізнесу, постійно вимагає тримати руку на пульсі в умовах конкуренції. Якщо в інших містах країни по-різному справи з якістю робіт у сфері рекламного відеоролика, то в столиці попит та вимоги максимальні. За особливої ​​потреби ми можемо виконувати свою роботу в київській області, де замовлень на виготовлення візуальних роликів також вистачає.

Професійна зйомка реклами та відеороликів загалом – один із основних видів діяльності нашої студії. Йдеться про рекламну відеозйомку у різних її проявах. Більше половини замовників з нашої клієнтської бази – це середні, великі чи бюджетні організації, які надають свої послуги на українському ринку. Оцінити рівень наших робіт переглянути приклади промо-роликів можна у розділі «Портфоліо», а список постійних клієнтів — у розділі «Наші клієнти». Створити відео не дуже складно – вам достатньо з вами зв’язатися.

Ми гарантуємо високу якість і відповідний підхід до будь-якого клієнта і не має значення, для яких цілей ви замовляєте рекламний відеоролик від відеооператора: для показу по телебаченню, презентації в компанії, завантаження в інтернет або особистого використання.

Виготовлення відеокліпів та роликів: ціни на послуги

Ми відрізняємося розумними цінами на виготовлення відео роликів, оскільки зацікавлені в постійному розширенні клієнтської бази. За бажанням клієнта укладаємо договір, де включені всі стандартні послуги (написання сценарію та відеозйомка) та додаткові послуги, в яких є зацікавленість клієнта (професійне озвучення, відеомонтаж, графіка, оформлення дисків).

Ціна на відеоролик (від створення до просування) в нашій студії може залежати від багатьох факторів. Це складність техзавдання, загальна кількість годин зйомки, необхідність озвучування матеріалу, складність відеомонтажу та графічної частини. Відеозйомка реклами є складним і відповідальним процесом з масою нюансів, виходячи з чого складно відповісти універсально на питання «скільки варто створити відеоролик». А вартість виготовлення відеороликів та всіх послуг можна переглянути в таблиці розділу ціни на відеозйомку.

Наша студія дуже зацікавлена, щоб Ваша відеореклама за допомогою мала успіх. Це автоматично означає якість нашої зйомки. Сьогодні будь-яке виробництво реклами (ролик або огляд) має на увазі презентацію продукту та вміння працювати з комп’ютерною графікою. Всі наші послуги з відеореклами «під ключ» цей момент включають, і вам не доведеться платити додатково за оформлення відео роликів. На першій зустрічі з клієнтом ми пишемо сценарій для ролика та вигадуємо найефективніші способи реалізації роликів для реклами. Пр