Телефонуйте, пишіть одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
enigmastudio.com.ua@gmail.com

Наше життя складається з безлічі значущих і приємних моментів, які ми знімаємо на фотографіях або на відео, знятих відеооператором. Сучасні технології дозволяють зберегти цю пам’ять у телефоні та на комп’ютері, щоб знову і знову переживати глибокі та радісні почуття. А як приємно на великому екрані телевізора переглядати пам’ятні відео чи слайд шоу із фото, які повертають нас у найяскравіші події нашого життя. Замовте слайд-шоу з найпам’ятніших фотографій, щоб додати у своє життя нових фарб, яскравих емоцій та залишить пам’ять про значущі події на все життя.

Як замовити слайд-шоу або кліп із фотографій?

Можна зробити сюрприз у вигляді онлайн-подарунка своїй близькій людині, завантаживши гарне замовлене слайд-шоу в соціальні мережі. Це можна зробити у відкритому доступі, тоді сюрприз побачать усі, а можна у закритому форматі: лише для однієї людини чи групи друзів. Це буде дуже цінний і несподіваний подарунок, особливо, якщо його отримувач знаходиться далеко від вас і чекаємо на вітання. Такий знак уваги зблизить та подарує незабутні враження. Відмінним подарунком для молодят буде створення весільного слайд-шоу. Замовте такий відео продукт із музичним супроводом, з їхньою улюбленою піснею, підберіть найкрасивіші та найяскравіші фотографії і наші фахівці втілять у реальність усі ваші побажання та уподобання.

Пориньте в цікавий і захоплюючий процес створення фільму або слайд-шоу разом з нами і станьте його повноправним учасником. Ми пропонуємо різні варіанти створення відеопродукту. Це може бути фільм з ваших пам’ятних фотографій з певним сюжетом, на який можна накласти дикторську мову, додати відповідну до сюжету інформацію та відеомонтаж . Важливе місце у будь-якому відео займає музика. Наші спеціалісти уважно підходять до цього етапу роботи. Адже музика підкреслює тематику відео, створює певну атмосферу та робить перегляд більш емоційним та приємним.

Дотримуючись чіткого правила з компонування сюжету, професіонали створять вам незабутню і повну яскравих емоцій історію з життя. Грамотно застосовуючи професійні інструменти, чітко компонуючи потрібні кадри та забезпечуючи ефектні переходи між ними, ми створюємо дивовижну відео-історію у слайд-шоу. Фотографії, відібрані для слайд-шоу або відеокліпу, можна розбавити уривками з улюблених фільмів або анімацією. Створення готового красивого слайдшоу, яке нагадуватиме вам про пам’ятне свято або весільний вечір — це не простий процес. Він вимагає професійних знань та вмінь. Тому остаточна ціна відео залежить від тривалості відео сюжету, його розміру та складності робіт.

Замовте відео вітання з фотографій

Ви можете замовити слайд-шоу за вибраним вами сценарієм, додавши до цього свої побажання та уподобання. Такий подарунок, як із пам’ятних фото, стане чудовим сюрпризом для ювіляра, молодят, кращої подруги чи друга. Ця яскрава пам’ять зберігатиметься у сімейному архіві, повертаючи їх власників у приємні моменти. Зробіть сюрприз своїм близьким та замовте відеозйомку професійне слайд-шоу з найяскравіших і найпам’ятніших подій з їхнього життя. Таке несподіване привітання на ювілей чи з приводу іншого значущого життєвого епізоду, безумовно, відгукнеться в душі не тільки винуватця урочистості, а й гостей. Воно додасть атмосферності та позитивних емоцій святу та збереже спогади на довгий час.
Чому варто замовляти весільне слайд-шоу? Весілля – це народження нової сім’ї, поєднання двох люблячих людей. Це яскрава та незабутня подія, тому хочеться запам’ятати всі моменти та деталі, щоб потім повертатися до них знову і знову. Окремо зроблені фото з урочистостей, звичайно, теж пам’ять та яскраві емоції. Але вони справляють розрізнене враження про весільні моменти, дарують не такі яскраві враження. А ось перегляд відео про торжество на екрані телевізора або ноутбука підносить більше переваг. Музика, яскраві спецефекти роблять враження від свята більш емоційними, створюють особливий святковий настрій навіть після свята. Ще однією перевагою слайд-шоу є той факт, що його можна розмістити на своїй сторінці у соціальних мережах. А відправивши своїм друзям посилання на нього, ви можете легко поділитися своєю пам’ятною подією з ними. Весільне слайд-шоу буде чудовим відео – фоном для першого танцю нареченого та нареченої, чудово розбавити танцювальну частину вечора чи привітання гостей.

Такий подарунок, як замовити відео привітання, може бути різним за тривалістю: зайняти кілька хвилин або бути тривалішим. На тривалість відео впливає сюжет та переваги замовників. Дитинство, яскрава, але швидкоплинна пора. Тому, щоб зберегти спогади про цей час на довгі роки, замовте дитяче або сімейне слайд-шоу з улюблених фотографій.

Скільки коштує слайдшоу “на замовлення”

Замовити слайд шоу із фото можна навіть за 25 доларів. Його можуть замовити всі, багато хто навіть замовляє навіть на день народження дитини або на виписку з пологового будинку. Поява нового маленького члена сім’ї – це значний етап у житті батьків. І, звичайно, вони прагнуть сфотографувати кожен нове досягнення свого малюка: виписка з пологового будинку, перша посмішка та перша прогулянка, перший зуб та перші кроки, перші слова та перший день народження. Зробіть будь-яку подію в житті своєї сім’ї незабутніми та замовте слайд-шоу із сімейних фотографій до дня народження, весільної урочистості або ювілею в студії Enigma. Наші фахівці зроблять для вас яскравий фільм, який ви переглядатимете зі своїми дітьми та онуками. Зберіть воєдино в одному фільмі фото всієї своєї дружної та великої родини. Використовуючи професійні інструменти, ми поєднаємо їх однією концепцією і вийде чудовий відео продукт в одному стильовому рішенні. Замовте слайд-шоу, де будуть фотографії ваших бабусь та дідусів, батьків, дітей та інших родичів. Такий фільм дасть вам повніше розуміння свого роду, ви по-новому побачите історію своєї сім’ї. Збережіть надовго свої враження від ваших подорожей, замовивши слайд-шоу у стилі travel. Ви отримаєте креативну стрічку з фото з вашого відпочинку та збережіть враження від незабутніх подорожей.

Рекламний відеокліп із фотографій для бізнесу

Слайд-шоу на замовлення бізнес-проектів – продуктивний спосіб реклами вашого бренду. Просувайте свою торгову марку та бізнес-продукт за допомогою рекламних слайдшоу. Такий спосіб просування не новий. Він раніше досить часто застосовувався підприємницькими колами. Замовляється таке відео з фото для презентацій свого продукту, висвітлення виробничого процесу чи результатів діяльності фірми з діаграмами та графіками, що демонструють динаміку розвитку. Але це не всі можливості такого відео, яке можна використовувати у бізнес сфері. Слайд-шоу – це одна з найефективніших технологій реклами свого товару та просування бренду компанії. Як правило, готове відео копіюється на знімний носій (флешку або диск). А може бути завантажено і файлообмінник, з якого ви можете завантажити його, перебуваючи в будь-якому місці.