Основна мета репортажної відеозйомки – показати атмосферу дії, зафіксувати її в настроях та обличчях. Професійна відеозйомка цього жанру широко застосовується для передачі емоційного забарвлення при проведенні концертів, масових народних гулянь, при висвітленні різноманітних заходів, спортивних подій, корпоративних вечорів, урочистостей. Завдання відеооператора продакшн студії Enigma полягає в умінні передати всю динаміку, щоб кожен глядач отримав можливість побачити все, що відбувається очима очевидця, і відчути все палітру почуттів та емоцій нарівні з безпосередніми учасниками події.

Зйомка репортажу для вашого бізнесу

Якісна репортажна відеозйомка – це такий вид зйомки, завдання якої полягає у відображенні динаміки подій, з метою донести конкретну думку максимально об’єктивно та неупереджено. Дуже важливо встигнути побачити і спіймати мить, адже лише через мить його вже не повернути. Відеозйомка цього жанру сьогодні зустрічається нам усюди на ТВ-екрані або в інтернеті.

Щоб зробити якісну та цікаву глядачеві репортажну зйомку, відеооператор повинен мати блискавичну реакцію, а також здатність побачити такі моменти крізь об’єктив відеокамери, на які звичайна людина може просто не звернути уваги. Чуття та багаторічна практика допоможуть відеооператору відчути цікавий момент, який може статися найближчим часом. Така здатність дозволяє оператору бути підготовленим «словити» яскравий епізод. У наші дні репортажна відеозйомка набула широкого застосування та поширення, оскільки відеозйомка репортажу підходить для багатьох видів зйомок. Ми можемо бачити її у різних репортажах військових кореспондентів, а також під час висвітлення політичних заходів. Також цей вид зйомки використовується, щоб донести до глядача настрої різноманітних публічних виступів, зборів, презентацій, конференцій, спортивних подій.

Скільки коштує зйомка для репортажу?

Не можна недооцінювати значення таких речей як відеозйомка у сучасному бізнесі. Грамотно змонтований нашою київською відеостудією динамічний відеорепортаж здатний серйозно впливати на формування громадської думки. За наявності хорошого відеоролика ваша фірма заробить додаткову позитивну репутацію у колег та партнерів, тому дуже важливо мати у своїй колекції якісне відео репортаж. Ми надаємо цілий спектр послуг з відеозйомки у Києві та області. Ціни на відеозйомку можна подивитися на нашому розділі.