Виготовлення рекламних роликів не є легкою справою, оскільки потрібно ретельно розробити загальну концепцію і переконатися в тому, щоб потенційна аудиторія Вас могла зрозуміти. Ми давно займаємося виготовленням рекламних роликів. Якщо вам потрібна кваліфікована допомога – ми з задоволенням Вам допоможемо. Наше портфоліо має безліч робіт за цим напрямком, тому Ви спокійно можете покластися на нашу студію, професіоналізм і досвід.

Зйомка промороликів. Виготовлення відеореклами

Студія Enigma має досить великий досвід по створенню рекламної продукції в плані відео роликів і наші фахівці (відеооператор, дизайнер і монтажер) допоможуть зняти і змонтувати промо- ролик. Якщо ви хочете, щоб ваш рекламний продукт (рекламний ролик або кліп) був затребуваний і був здатний розповісти потенційним клієнтам про ваші послуги або новинах компанії – ви не обійдетеся без сценарію, який ми теж допоможемо скласти. Стандартні ціни на рекламні ролики , вартість створення яких в Києві коливається в широких діапазонах, має невелику тривалість.

Де замовити проморолик? Скільки коштує відео реклами?

Виробництво рекламного ролика – один з основних напрямків нашої студії, це дозволяє нам бути впевненими в кінцевому результаті. Як і будь-яким серйозним справою, створення реклами повинні робити професіонали в своїй області, інакше ви ризикуєте не тільки не знайти багато нових клієнтів, але і втратити частину існуючих. Замовляючи відео реклами у нас, Ви отримаєте свій відеоролик в уговоренние терміни. За сферою бізнесу ми також займаємося створенням корпоративних фільмів , замовити відеозйомку корпоративів ви можете в розділі« корпоративний фільм ».

Виробництво відеореклами: швидко і якісно

Ціна рекламного ролика завжди залежить від маси факторів: складність відеозйомки, оренда приміщення, кількість задіяних фахівців і багато іншого. Саме з цієї причини вибираючи студію і фахівців для співпраці, ви повинні звертати увагу на цілий ряд факторів. Найважливіше – досвід співробітників. Ви будете потребувати молодий і сучасної компанії, яка запропонує Вам сміливі та яскраві ідеї. Вік значення не має, головне, щоб це були справжні професіонали, як наш відеооператор в Києві , які знають свою справу.

Важливо й наявність професійного набору обладнання, від якого залежить якість зйомки (особливо при не самих відповідних умовах). Хороший відеооператор вміє правильно виставити освітлення і експозицію, на стадії відеомонтажу проведе корекцію, а також поставить хороше робоче настрій під час зйомки матеріалу для реклами. Ми робимо якісні рекламні відео ролики, які неодмінно звернуть увагу на себе.