Рекламна відеозйомка (відеозйомка для реклами) завжди мала великий попит у Києві, оскільки столиця дуже вимоглива для керівників бізнесу. У кожній окремій відеостудії вартість створення рекламних роликів може сильно відрізнятися в залежності від імені студії, складності завдання та інших менш важливих моментів. Промо-ролик може бути виготовлятися не тільки з відеоматеріалу, але і з графіки, фотографій і 3D-елементів. Мінімальна ціна на виробництво такого ролика у нашій студії становить 600 гривень. Дізнатись ціни на послуги відеозйомка у Києві можна у нашому розділі «ціни» у верхньому меню сайту. А ще краще зателефонувати за контактними телефонами та отримати детальну консультацію.

Виробництво реклами в Києві та області

Ефективною може бути лише реклама, яка залучає клієнтів до товару чи послуги. Найчастіше просто зняти ролик для реклами, не придумавши хорошу ідею під нього, закінчується нічим. У цьому випадку відеозйомка закінчується марнуванням грошей і часу. Студія Enigma має усі умови для створення якісної реклами: людський творчий потенціал, досвід та необхідний набір професійної техніки. У нашій команді є відеооператори, монтажери, фахівці з озвучування та графіки. Ми готові втілити будь-які ваші ідеї та побажання в життя та допоможемо правильно піднести наш рекламний продукт для вашої аудиторії.

Створення промо-роликів: ми допоможемо Вам зняти рекламу

Серйозний і скрупульозний підхід у виготовленні рекламного матеріалу потрібен, проте на шляху завжди зустрічається безліч складнощів, особливо якщо йдеться про таке велике місто, як Київ. Якісна робота для широкого та/або вимогливого клієнта зобов’язує врахувати кілька дуже важливих складових: локацію для зйомки, чистий звук для супровідного тексту закадрового, професійне зовнішнє освітлення тощо. Звернувшись до нас, ви можете забути про ці деталі, тому що наші послуги з виробництва рекламного відео все це входить спочатку. Ми готові взятися за ваше завдання та підготувати у стислий термін все необхідне для реалізації ваших планів. Перегляньте розділ відеозйомка ціна.

Як замовити відео?

Якщо ви вирішили зайнятися відеовиробництвом для просування своїх товарів та послуг і вам потрібно відеооператор Київ — Вам достатньо у будь-який зручний спосіб зв’язатися з нашою студією. Вже на стадії знайомства з клієнтом ми складаємо короткий план дій з урахуванням ваших вимог та побажань. Для юридичних на вимогу ми можемо скласти договір. Якщо ви підтверджуєте бажання працювати з нами – з цього моменту ми приступаємо до роботи. Виготовлення ролика або відеозйомка може спроститися, якщо у вас вже є частина матеріалів і підготовлений чорновий сценарій.

У середньому на виготовлення відеороликів йде від тижня до двох. Терміни залежать від складності відеозйомки та монтажу. Відеозйомка рекламних фільмів та відеозйомка корпоративів у Києві може проводитись серед робочого тижня.