Сьогодні в більшості успішних компаній прекрасно розуміють, що якісна презентація своїх послуг або товарів — найважливіший інструмент конкурентоспроможності на ринку. У технології відеовиробництва вже давно настав пік розвитку. Завдяки тому фактору і наявності професійного підходу до відеозйомки і постпродакшн дає можливість створювати речі виключно високого рівня, забезпечуючи ексклюзивність і якість кожного проекту. Будь-які завдання, пов’язані з відеозйомкою, готова взяти на себе студія Enigma. Представляємо Вам найбільш популярні послуги видеобизнеса.

Відеореклама від продакшн-студії Enigma

Одним з головних напрямків — створення рекламних роликів. Сюди входить створення телевізійних роликів і заставок, зйомка презентацій, професійна бізнес-відеозйомка конференцій, зйомка семінарів, інтерв’ю, шоу-програм і всього іншого. Ми робимо будь-які корпоративні та документальні фільми. Найчастіше у нас замовляють створення промо-роликів для реклами, оскільки це рекламний засіб допомагає максимально ефективно представити послуги, товари і пропозиції компанії. Головна перевага — гарантія попадання в цільову аудиторію і забезпечення впізнаваності бренду. Хороший відеоролик починається з ідеї, вона повинна бути запам’ятовується і викликати у споживача позитивні емоції.

Багатокамерна зйомка для бізнесу в Києві

При відеозйомці програм, концертів та конференцій ми використовуємо багатокамерну зйомку. Наша студія може запропонувати багатокамерну зйомку на будь-яку подію, на зразок великих корпоративних свят або високобюджетних весіль. Ми володіємо всіма технічними можливостями для багатокамерної зйомки в форматі FullHD (1920х1080). Якщо є необхідність проводити відеозйомку онлайн на місці проведення заходу, то це теж не проблема. Як правило, цей варіант вибирають для найбільш важливих подій, начебто корпоративних, конкурсних або спортивних заходів – відеозйомка для бізнесу, відеозйомка міських заходів, відеозйомка приватних свят. Потреба в цьому варіанті зйомок виникає, коли не можна упустити моменти і забезпечити змінюваність планів – відеооператор Київ

Корпоративні відеофільми, зйомка конференцій, презентацій, семінарів

Відеозйомка корпоративів є уособленням прислів’я «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Стосовно для бізнесу робота в цьому напрямку гарантує якісне створення корпоративних фільмів, які допоможуть вирішити питання успішної презентації компанії в очах партнерів, інвесторів і потенційних клієнтів. Фільм розповість про товари і послуги, плани розвитку вашої компанії, а також може використовуватися в якості навчального посібника. Корпоративні фільми допомагають формувати і розвивати корпоративний дух, завдяки якому кожен працівник відчує свою значимість у загальній справі. Якщо ваша компанія збирається брати участь у презентаціях або виставках, то слід звернути увагу на презентаційний фільм в репортажному стилі. Для більш серйозних завдань можна працювати і зі студією, де є якісне освітлення.

Апаратура і ціни на зйомку

Студія Enigma використовує якісну техніку провідних брендів. Якщо мова йде про відеозйомку, це відеокамери Sony з зовнішнім мікрофоном. Для фотозйомок використовується сучасна апаратура Canon з набором оптики. Крім того, в нашому наборі апаратури є зовнішні мікрофони, додатково освітлення, штативи і все, що допоможе зробити результат краще. Ціни на послуги відеозйомки Київ ви можете подивитися в нашому розділі, де можна ознайомитися з усіма розцінками на всі види зйомки і ознайомитися із вартістю відеозйомки для підходящого вам заходу.

Ціни на відеозйомку у Києві та області залежать від наступних факторів:

  • Загальна тривалість роботи відеооператора;
  • Додаткове обладнання (звук і світло);
  • Наявність асистента відеооператора;
  • Складність монтажу;