Ціни на онлайн-трансляцію дізнавайтеся за телефоном:

У світі технологій стало звичним, кожну грандіозну подію знімати на відеокамеру. Наприклад відеозйомка конференції або навчальні вебінари, які несуть у собі багато корисної інформації. Ви хочете, щоб про Вас та вашу інформацію дізналися якомога більше людей?

На які заходи потрібна трансляція відео в інтернет

Студія Enigma допоможе вирішити це завдання шляхом виведення зйомки в інтернет трансляцію. Для здійснення необхідно лише зняти необхідний матеріал та професійно відформатувати відео. Це називається «пряма трансляція» з отриманням телевізійного якості картинки. Проведення онлайн трансляцій таких заходів: – Концерти; – спортивні заходи; – Конференції; – семінари; – Презентації; – Виставки;

Обладнання для онлайн-трансляцій

У студії Enigma є повний арсенал обладнання, яке потрібне для створення інтернет трансляції. Цей список включає: професійні FullHD камери, мікрофонні системи, плати відеозахоплення, медіа сервери, обладнання для отримання постійного інтернету в будь-якому місці, а також якісна акустика. За будь-якого заходу використовується професійна відеокамера, завдяки якій онлайн трансляція на виході вийде з гарною роздільною здатністю, і чудовою якістю картинки. Професійна мікрофонна система дуже важлива, щоб отримати якісний звуковий сигнал без перешкод. Щоб отримати з аналогового відеосигналу цифровий потік, використовується відеозахоплення. За допомогою мікшера контролюється звук, його посилення та очищення від перешкод. Тільки із професійним обладнанням можна зробити якісну онлайн відео трансляцію. Якщо ж якість не важлива, можна знімати на телефонну камеру і робити онлайн трансляції скайпом. Зверніться до студії Enigma, щоб взяти обладнання в оренду для проведення онлайн трансляції. А наші фахівці (відеооператор, звукоінженер, режисер) з легкістю допоможуть це здійснити. Після закінчення зйомок наші майстри самі демонтують обладнання та доставляють на склад.

Де замовити відео для навчання?

Студія Enigma здійснить онлайн-трансляцію з будь-якого міста по всій країні. У процесі онлайн трансляції наші професіонали стежать за всім, включаючи обладнання, дають поради. Арсенал студії Enigma має обладнання для постійного трансляції в онлайн. Після зйомок весь матеріал відправляється до спеціального сховища для того, щоб можна було зробити монтаж відео та використовувати на різних сайтах. Також можна відслідковувати будь-яку статистику, починаючи від кількості переглядів, і до перегляду регіонів, де і скільки переглянули. Студія Enigma пропонує найкращі ціни, для нас важливим є кожен клієнт. Наші майстри своєї справи, які мають багаторічний досвід, представлять ваш захід у найкращому світлі. Його помітять усі користувачі, а Вам буде від цього безперечна користь. Проведення онлайн трансляцій – довіртеся професіоналам, і про Вас дізнаються усі. Вигода від організації онлайн трансляції: – широке охоплення аудиторії; – Досить низька вартість трансляції, якщо порівнювати з ТБ; – трансляція з будь-якої точки; – Професіоналізм співробітників студії Enigma, а значить – ефективний результат для Вас. Як відбувається весь процес Заздалегідь наші фахівці відвідують місце проведення заходу, чи це семінар чи конференція, і налаштовують все обладнання. Протягом усього заходу наш технічний майстер знаходиться поряд, у разі виникнення питань. Всі потенційні дивлячі одержують посилання на сайт, де проходитиме трансляція. Сайт можна використовувати як ваш, так і наш, на вашу думку. Після закінчення заходу ми форматуємо відео та передаємо його вам. Всі презентації на вашому сайті можна оформити як посилання, щоб вийшов архів. Нові відвідувачі завжди зможуть ознайомитись із попереднім матеріалом, що додасть лояльності до Вас.