Відеозйомка подій і заходів у Києві, відеооператор на ваше свято

Коли мова йде про відеозйомку подій, то варто відразу звернути увагу на багатокамерну зйомку. Це відмінний спосіб досягнення результату і оптимальний спосіб зйомки будь-якого масштабного заходу. Які переваги має багатокамерна відеозйомка перед однокамерної?

Скільки відеокамер потрібно для зйомки заходів у Києві?

Будь-яка професійна відеозйомка в Києві умовно ділиться на два виду:

  • Однокамерна відеозйомка, дозволяє зняти з однієї знімальної точки, або «одним кадром», весь захід.
  • Багатокамерна відеозйомка, дає можливість проводити багатопланові зйомки заходів з декількох точок і отримувати відеоряд більш ефектним і цікавим.

Недоліки однокамерної зйомки:

  • Відеооператор не має можливості змінювати обрану точку зйомки;
  • Неможливість знімати кілька моментів, що протікають одночасно в різних місцях;
  • Оператор фізично не має можливості усунути перешкоди при зйомці (наприклад, сторонній предмет закрив обличчя доповідача семінару);

Багатокамерна відеозйомка урочистостей та заходів — відеозйомка з застосуванням двох і більше відеокамер. Метою такої зйомки може бути що завгодно: весілля, концерт, семінар, конференція і будь-який приватний свято. Багатокамерна відеозйомка в Києві дає можливість уникнути проблем і недоліків, які виникають при зйомці на одну камеру. Це не тільки «пробіжки» камери між епізодами або неможливість швидкого переходу.

Професійна багатокамерна відеозйомка вельми доречна при проведенні прямої трансляції. При трансляції музичних концертів, спортивних і культурних заходів відеозйомка на кілька камер покаже подія більш повно. Без багатокамерної зйомки зараз рідко обходиться якийсь масовий захід. Ціни на послуги — тут.