Відеозйомка на міські події в Києві та області, відеооператор на заходи в місті

Культурні заходи в кожному місті дуже важливі, а пам’ять про ці події повинна залишитися на довгі роки. Кожен з нас часто мріяв знову опинитися в атмосфері свята і веселощів і згадати приємні миті. Зйомка подій, таких як фестивалі, концерти, міські свята вимагає професіоналізму і певних навичок. Студія Enigma, що має багаторічний досвід в відео зможе створити ефектний і захоплюючий фільм, який буде нагадувати Вам про цікаво проведений час.

Основні принципи відеозйомки на події та заходи

  • Оператори в процесі роботи чергують великі плани відео з загальним звітом про подію. Спосіб мультікамерного фіксування дозволяє відзняти все те, що відбувається навколо. Цей метод передбачає роботу декількох відеооператорів, які розташовуються на різних об’єктах і проводять зйомку з різних кутів.
  • Досвідчений фахівець знає, що таку зйомку важко проводити з апаратурою в руках. Жоден момент не вислизне, якщо оператор скористається міцним штативом. Він створить захист камери від трясіння і збереже її в стійкому положенні. Цей момент дуже важливий при зйомці широкоформатних кадрів.
  • Перед зйомкою концерту необхідна додаткова підготовка: баланс всієї техніки повинен бути відповідним, а управляти нею можна за допомогою пульта.
  • На початку процесу зйомки Ви повинні в найдрібніших подробицях описати фахівцям місце, де відбуватиметься захід. Це допоможе створити комфортні умови для учасників заходу, а також вплине на якість відео. Якщо відстань невелика, то розставити багато апаратури буде нелегко. Камери необхідно встановлювати так, щоб вони не закривали один одного, і не створювали дискомфорт присутнім.

Ціни на відеозйомку подій в місті

Студія Enigma пропонує спектр послуг з відеозйомки заходів. Ціни на відеозйомку можете подивитися на нашому сайті.

Якщо ви хочете замовити зйомку концертів, фестивалів або свят, звертайтеся в студію Enigma. До складу нашої команди входять досвідчені фахівці: звукорежисери, оператори, режисери, сценаристи, створюють оригінальні та унікальні фільми, використовуючи сучасні спецефекти. Якщо Ви бажаєте отримати ефектне і захоплююче відео з фестивалю, свята, концерту, звертайтеся за допомогою у зйомках до фахівців студії Enigma. Наші співробітники зможуть створити незабутнє шоу зі звичайних кадрів.

Що ми пропонуємо по зйомці відео?

  • особливий підхід до кожного замовника;
  • якісна і професійна техніка;
  • досвід поводження з відео-апаратурою;
  • приємне співвідношення ціни і якості;
  • великий вибір форматів і оригінальних сценаріїв.