☎ (050) 420-01-10 +Viber!
(097) 188-01-10 (Сергiй)

E-mail: 380504200110@yandex.ua
Зв’язатися через Facebook

Видеооператор в Киеве, съемка свидео - цены

Скільки коштує зйомка?

Ціни на послуги

Наша студія керується розумною ціновою політикою. Гідне співвідношення ціни і якості укупі з використанням професійної апаратури дозволяє нам залучати і зберігати клієнтів. Вартість послуг відеозйомки може залежати від цілого ряду чинників, починаючи від кількості годин роботи оператора і закінчуючи складністю відеомонтажу. У кожному окремому випадку ми пропонуємо кілька варіантів клієнту на вибір. У вас завжди буде можливість заощадити і вибрати найбільш оптимальне рішення. Стандартні ціни – в таблиці ціни відеозйомка в Києві.

Що ми знімаємо?

Що ми знімаємо на відео?

Ми пропонуємо: відеозйомка весіль, ювілеїв, відеозйомка корпоративів, випускних, відеозйомки рекламних роликів, а також будь-яких заходів і урочистостей. Студія “Epic” працює як за індивідуальними замовленнями, так і з юридичними особами, серед яких безліч компаній і підприємств, які запрошують нас регулярно на корпоративні заходи або замовляють рекламні ролики. Ми працюємо як з постановочною зйомкою, так і репортажної – Київ та область.

Весілля

Весільна відеозйомка проводиться у форматі високої чіткості FullHD 1920х1080. Весільне відео складається з репортажної частини і постановочних кліпів, в результаті монтажу яких дає весільний фільм. На відеозйомку весільного торжества створюється сценарій, який в подальшому служить основою весільного фільму. Традиційно в зйомку весілля включаються збори молодят, викупу нареченої, церемонія розпису в Рагсі, весільна прогулянка і банкет. Тривалість весільної зйомки клієнт вибирає самостійно, зазвичай це 40-180 хвилин.

Дитячі свята

Дуже популярна у наших клієнтів відеозйомка дитячих свят: дитячі ранки, хрестини, дні народження та різні заходи в школі або дитячому саду. Відеозйомка на останній дзвінок і випускний вечір вже давно входить в обов’язкову програму, а близько п’яти років тому у цей список також поспали випускні в дитячому садочку та початкових класах.

Бізнес

Відеозйомка для бізнесу зазвичай передбачає зйомку корпоративного заходу, виробництво рекламних роликів або репортажну зйомку презентацій, нарад, конференцій, семінарів, лекцій або новорічного свята.

Міські заходи

Відеозйомка міських заходів у Києві включає концерти, паради, спортивні заходи, шоу і багато іншого

Замовити відеозйомку?

Запросити відеооператора у Київ на ваш захід, а також дізнатися ціни і отримати вичерпну консультацію можна за телефонами:

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
+38 (097) 188-01-10

E-mail: 380504200110@yandex.ua

Наші клієнти

Список наших корпоративних клієнтів

Про нас

Студія “Epic” – професійна зйомка в Києві і області

Ми раді запропонувати Вам цілий спектр послуг професійна відеозйомка<script> в Києві і області. Наша студія займається відеозйомкою подій і супутніми послугами (пост-продакшн, відеомонтаж, слайд-шоу) як приватних урочистих заходів (весілля, ювілей, день народження, випускний, ранки), так і зйомкою для бізнесу (створення рекламних роликів, зйомка репортажу, конференцій, презентацій, семінарів). Маючи достатній досвід у сфері відеопослуг, ми запечатлим найважливіші епізоди вашого життя на відео. Наша основна перевага — вигідне співвідношення ціна/якість, вартість послуг від студії “Epic” вас приємно здивує, а якість нашої роботи буде радувати завжди.

Наші переваги:

Професіоналізм і відповідальність;
Сучасна апаратура;
Можливість укладення договору;
Готівкова або безготівкова форма оплати;
Доступні ціни;

Відеозйомка (Київ, Дніпро) на весілля, корпоратив, випускний вечір, ранок, свято, захід. Послуги відеооператора. Адекватні ціни на зйомку.